Impreza firmowa jest czasem, w którym możliwe jest lepsze poznanie swoich współpracowników. Ważne jest jednak, aby ubrać się na nią odpowiednio tak, aby każda osoba, która bierze w nim udział, doceniła Twoje poczucie stylu. Warto pamiętać, że imprezy firmowe zazwyczaj mają bardziej oficjalny charakter, dlatego wybierając strój, powinno się zastanowić, w jaki sposób się ubrać, żeby wyglądać dobrze.

 

Klasyczne rozwiązanie na imprezę firmową, czyli białe bluzki wizytowe!

Postawienie na klasyczne rozwiązania, zagwarantuje Ci, że w każdej sytuacji będziesz wyglądała dobrze. Z tego powodu, sięgnięcie po białe bluzki wizytowe to pierwsze z rozwiązań, które warto rozważyć, udając się na imprezę firmową. Kolor biały jest niezwykle uniwersalny i dodaje każdej stylizacji uroczystego charakteru, a także powagi. Jest ona świetnym wyborem zarówno do pracy, jak i na imprezę, ponieważ całkowicie wpisuje się ona w dress code praktycznie każdej firmy. Nie da się ukryć, że białe bluzki wizytowe zawsze wyglądają dobrze, dlatego stanowią one wyposażenie praktycznie każdej kobiecej garderoby, niezależnie od innych czynników. 

Oczywiście, białe bluzki wizytowe to nie jedyna opcja, gdyż w niektórych sytuacjach warto postawić na inne elementy ubioru. Alternatywą dla klasyki jest bluzka kopertowa z oferty Creownia. Ze względu na swój specyficzny krój, jest ona wyborem, który może stanowić podstawę każdej stylizacji, a co najważniejsze, dekolt w kształcie litery V sprawia, że bluzka kopertowa jest dobrym wyborem dla każdej kobiety, niezależnie od sylwetki oraz rozmiaru. Obecność bluzki tego rodzaju w garderobie jest iście niezbędna, gdyż potrafi się ona dopasować do spódnic czy spodni każdego rodzaju.

Na co zwrócić uwagę wybierając outfit na imprezę firmową?

Na samym początku warto odpowiedzieć na jedno ważne pytanie, które dotyczy charakteru imprezy firmowej. Jeżeli jest to impreza integracyjna o mniej oficjalnym charakterze, można pozwolić sobie na mniej formalną kompozycję. Natomiast w przypadku oficjalnej imprezy, warto zastanowić się nad dopasowaniem swojego stroju. Białe bluzki wizytowe dostępne w sklepie creownia.pl są jednak uniwersalnym wyborem, który odnajdzie się na imprezie każdego rodzaju.

 

Internetowy butik creownia.pl to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić, ponieważ przemawia za nim szeroka oferta, w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Internetowe butiki to rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje na popularności, ponieważ przy pomocy kilku kliknięć jesteś w stanie przejrzeć ofertę sklepu i zadecydować, która bluzka kopertowa trafia w Twoje gusta.

 

Najczęściej zadawane pytania


Jakie są ogólne zasady dotyczące ubioru na imprezę firmową?

Na imprezę firmową zaleca się ubiór elegancki, ale odpowiedni do charakteru wydarzenia. Ważne jest, aby ubiór był schludny i profesjonalny. Warto dostosować strój do miejsca, w którym odbywa się impreza, a także do jej oficjalności. Unikaj zbyt krzykliwych wzorów, nadmiernych dekoltów lub zbyt krótkich spódnic.

Czy na imprezie firmowej można nosić strój casualowy?

To zależy od charakteru imprezy. Jeśli jest to mniej formalne spotkanie, na przykład piknik firmowy, strój casualowy może być odpowiedni. Jednak nawet w takim przypadku warto zadbać o schludny i uporządkowany wygląd, unikając ubrań zbyt luźnych lub zużytych.

Czy istnieją jakieś ścisłe zakazy dotyczące ubioru na imprezę firmową?

Generalnie należy unikać ubrań, które są zbyt wyzywające, nieprofesjonalne lub nieodpowiednie do kontekstu biznesowego. To oznacza unikanie zbyt krótkich spódnic, nadmiernie obcisłych ubrań, nadmiaru biżuterii, czy też ubrań z nieodpowiednimi nadrukami.

Jakie akcesoria są odpowiednie do ubioru na imprezę firmową?

Akcesoria powinny być eleganckie, ale nieprzesadzone. Dla kobiet, subtelna biżuteria i elegancka torebka są dobrym wyborem. Mężczyźni mogą wybrać eleganckie zegarki lub krawaty, jeśli sytuacja tego wymaga. Ważne jest, aby akcesoria były spójne z resztą stroju i nie odwracały uwagi od profesjonalnego wizerunku.

Czy warto dostosować ubiór do tematyki imprezy firmowej?

Jeśli impreza firmowa ma określoną tematykę, warto dostosować strój, aby wpasować się w klimat. Jednak nawet w takim przypadku, należy pamiętać o zachowaniu profesjonalizmu i odpowiedniości ubioru. Przykładowo, jeśli tematem jest konkretna epoka, można wybrać elementy stroju nawiązujące do tej epoki, ale wciąż zachowujące biznesowy charakter.


Podobne artykuły:


Wersja do druku