Poszukiwania prezentu dla faceta często nie jest łatwe. Pojawia się wiele pomysłów, jednak jak sprawić, czy prezent był praktyczny i wniósł coś dobrego do życia solenizanta? Wyjątkowym i coraz popularniejszym pomysłem na prezent dla niego jest zakup męskich kosmetyków w zestawie lub osobno! Dowiedz się więcej i wybierz nadzwyczajny prezent, o jakim nie zapomni!

Kosmetyki dla mężczyzn na prezent — Co kupić dla brodacza? 

Jeśli mężczyzna nosi lub zapuszcza brodę albo wąsy, to świetnie się składa. Na rynku znajduje się mnóstwo produktów do pielęgnacji brody i wąsów, które mogą znacznie poprawić wzrost, wygładzić zarost i poprawić jego wygląd oraz (co ciekawe!) zwiększyć komfort noszenia brody na co dzień. Kosmetyki dla mężczyzn pięknie pachną i sprawiają, że marzenia o zadbanym zaroście mogą się ziścić. Dla brodacza świetnymi pomysłami na prezent będą produkty takie jak: 

  • Olejki do brody — Wygładzają zarost i nawilżają skórę twarzy. Łagodzą podrażnienia po goleniu czy trymowaniu. Idealnie dociążają przesuszoną brodę lub wąsy i nadają im lepszego wyglądu. 

  • Balsamy do brody — Zróżnicowane produkty, które w zależności od oczekiwań mogą głównie nawilżać, odżywiać czy delikatnie stylizować brodę i wąsy. 

  • Woski do stylizacji — Woski to sztywne produkty, które przed nałożeniem należy rozgrzać w dłoniach. Ich zadaniem jest utrzymywanie brody i wąsów w wymarzonym kształcie. 

Zestaw kosmetyków dla mężczyzn 

W zestawach możemy kupić produkty dopasowane do siebie, na przykład spod sztandaru tego samego producenta lub z tej samej serii. Pozwoli to wypróbować kilka kosmetyków dla mężczyzn na raz. Poza tym, atutem takiego rozwiązania na prezent jest oczywiście śliczne opakowanie. Zestawy prezentowe zwykle już są opakowane i wystarczy elegancka torba, aby wręczyć pięknie opakowany prezent. Zestaw kosmetyków dla mężczyzny możemy również opakować w papier ozdobny, tak czy inaczej — jest to super pomysł. Warto wybierać zestawy jeszcze z innego powodu — dopasowane produktu uzupełniają się wzajemnie, wiec efekt ich stosowania może być o wiele lepiej dostrzegalny niż zakup poszczególnego szamponu do brody, olejków czy wosku do stylizacji. Jeśli dodamy do tego fakt, że czasem zakupy w zestawach bardziej się opłacają — mamy gotowy pomysł na prezent dla niego! 

Kosmetyki dla mężczyzn — co dla entuzjastów golenia? 

Dla mężczyzn, którzy wolą się golić również znajdziemy świetne zestawy prezentowe, w których znajdziemy np. kosmetyki po goleniu, takie jak woda kolońska czy kremy łagodzące podrażniania. W zestawach do golenia znajdują się pędzle do golenia, efektywne i bardzo dobre pianki do golenia, które ułatwiają prowadzenie ostrza po skórze i zmiękczają włoski, które łatwiej usunąć bez podrażnień wrażliwej skóry twarzy. Ciekawą możliwością są również maszynki na żyletki. Maszynki na żyletki to pomysł na prezent dla mężczyzn, którzy lubią precyzję i samodzielność. Samodzielne golenie maszynką na żyletki przynosi wiele satysfakcji, a dodatkowo jest rozwiązaniem dużo wygodniejszym i bardziej ekologicznym niż wybór jednorazowych maszynek do golenia, które powstają z plastiku i często nie są zbyt skuteczne.  

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku