Na to, jak wyglądają nasze włosy, bardzo duży wpływ ma to, jak dbamy o kondycję skóry głowy. Tak samo, jak przy pielęgnacji twarzy i ciała- kluczem jest regularne używanie peelingu.

Barwa Naturalna Peeling trychologiczny Octowy to nowy produkt w portfolio marki do specjalistycznej pielęgnacji skóry głowy. Opiera się na składnikach od pokoleń stosowanych w domowych rytuałach pielęgnacyjnych, został też wzbogacony o najnowszej generacji substancje, których działanie jest potwierdzone naukowo. Posiada kompleksowe, nabłyszczające i odżywcze działanie zarówno na włosy, jak i na  skórę głowy. Specjalnie dobrane składniki produktów z serii działają oczyszczająco, nawilżająco i regenerująco na skórę głowy i włosy, dzięki czemu dostają one optymalną dawkę składników odżywczych, a w rezultacie rosną długie, zdrowe i lśniące.


W składzie: 
•    Kwas mlekowy
•    Kwas salicylowy
•    Kwasy owocowe AHA (glikolowy, cytrynowy, jabłkowy, winowy)
•    Arginina 
•    Papaina
•    Soki owocowe z borówki czarnej, trzciny cukrowej, pomarańczy, cytryny, klonu cukrowego
•    Mocznik
•    Alantoina
•    Niacynamid
Barwa Naturalna Peeling trychologiczny Octowy kompleksowo dba o skórę głowy poprzez jej dokładne oczyszczenie z sebum i innych zanieczyszczeń, złuszczanie martwego naskórka oraz udrożnienie mieszków włosowych. Kompleks kwasów, mocznik i papaina delikatnie, ale skutecznie złuszczą martwy naskórek oraz usuną inne zanieczyszczenia. Zawartość argininy pobudza krążenie krwi w skórze głowy, dzięki czemu mieszki włosowe są lepiej dotlenione, a w rezultacie włosy zostają pobudzone do wzrostu. Peeling trychologiczny doskonale przygotowuje skórę głowy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Sprawia, że włosy nabierają objętości i dłużej pozostają świeże. Poręczne opakowanie z aplikatorem ułatwia precyzyjne dozowanie produktu.Najczęściej zadawane pytania


Czym jest naturalny peeling trychologiczny octowy?

Naturalny peeling trychologiczny octowy to produkt do pielęgnacji skóry głowy, który wykorzystuje właściwości octu, by delikatnie oczyszczać skórę głowy, usuwać nadmiar sebum i pozostałości produktów do stylizacji. Działa także neutralizująco na pH skóry głowy, przywracając jej naturalną równowagę.

Jakie są korzyści z stosowania peelingu trychologicznego octowego?

Regularne stosowanie peelingu może przyczynić się do poprawy kondycji skóry głowy, zredukowania łupieżu, nadmiernego przetłuszczania się włosów oraz uczucia świeżości i czystości. Dodatkowo, odpowiednio zrównoważone pH może stymulować wzrost włosów i zapobiegać ich łamaniu.

Dla kogo jest polecany peeling trychologiczny octowy?

Peeling jest zalecany dla osób z problemami skóry głowy, takimi jak nadmierne przetłuszczanie się, łupież, swędzenie czy uczucie "zabrudzenia" skóry głowy. Może być stosowany przez osoby o różnych rodzajach włosów, od prostych po kręcone.

Jak często powinno się stosować peeling trychologiczny octowy?

Zaleca się stosowanie peelingu raz w tygodniu lub co dwa tygodnie, w zależności od indywidualnych potrzeb i stanu skóry głowy. Ważne jest, aby nie przesadzać z częstotliwością, aby nie przesuszyć skóry.

Czy naturalny peeling trychologiczny octowy jest bezpieczny dla farbowanych włosów?

Tak, peeling trychologiczny octowy jest zazwyczaj bezpieczny dla farbowanych włosów, jednak zawsze warto sprawdzić skład produktu i upewnić się, że nie zawiera on składników, które mogą wpływać na trwałość koloru. Przed pierwszym użyciem warto także przeprowadzić test na niewielkim fragmencie włosów.


Podobne artykuły:


Wersja do druku