Coraz częściej na polskich cmentarzach widzimy personalizowane znicze ze zdjęciami. Czy warto skorzystać z takich zniczy, jak je zamówić i ile kosztują? Dowiedz się więcej na temat unikalnych zniczy.

 

Jakie zdjęcie wybrać na znicz?

Zastanawiasz się, jakie zdjęcie wybrać do umieszczenia na zniczu? Przede wszystkim powinno być to zdjęcie przedstawiające wyłącznie osobę, którą chcemy upamiętnić. Na zniczach ani na nagrobkach nie umieszcza się zdjęć grupowych czy z żyjącymi jeszcze osobami. Zdjęcie powinno być wykonane w dobrej jakości, ale nie oznacza to, że musi to być fotografia zrobiona przy użyciu profesjonalnego aparatu. Wystarczy zdjęcie z telefonu, ale musi być dobrze oświetlone, właściwie wykadrowane i ostre. Na zniczu ze zdjęciem umieszcza się korzystną podobiznę osoby, którą wspominamy.

 

Najlepiej wybrać zdjęcie, które zostało zrobione tej osobie w kwiecie wieku, kiedy była w swojej najlepszej kondycji fizycznej. Wybierzmy zdjęcie, na którym nasz bliski szczerze się uśmiecha lub ewentualnie zdjęcie dowodowe, jeżeli nie dysponujemy inną odpowiednią fotografią. Najczęściej zlecający decydują się na to, by umieścić na zniczach fotografię o bardziej prywatnym charakterze, zrobioną np. podczas świąt lub innych uroczystości. Zawsze zaleca się wybieranie takiego zdjęcie, na którym bliska osoba jest zadowolona, bo taką właśnie najlepiej ją zapamiętać i pokazywać światu.

Jak i gdzie zamówić znicze ze zdjęciem?

Personalizowane znicze najszybciej kupisz przez internet. Złożenie zamówienia na takie produkty zajmie dosłownie kilka minut, a możesz wybierać spośród wielu wzorów i wielkości zarówno zniczy, jak i podstawek pod znicze. W sklepie internetowym wspomnienie.net znajdziesz przepiękne lampiony i okazjonalne znicze na Wszystkich Świętych, modele ledowe, a nawet solarne. Jeśli masz już znicze, możesz do nich dobrać podstawkę w podobnym charakterze, stroik lub piękne serce na pomnik.

W zależności od produktu dodasz własną personalizację, np. podpis, imię osoby, którą planujesz upamiętnić lub konkretną datę, a nawet zdjęcie. Zamówione znicze są personalizowane i wysyłane w ciągu 48 godzin, a w następne w ciągu 24 godzin dostarczane pod wskazany adres lub do paczkomatu. Ceny personalizowanych zniczy są bardzo korzystne i zaczynają się już od kilkunastu złotych.
 

Dlaczego warto się zdecydować na znicze ze zdjęciem?

Wybór personalizowanego znicza pozwala odróżnić dekorację grobu od dekoracji okolicznych nagrobków. Podczas każdej wizyty na cmentarzu możesz spoglądać w pogodne oblicze bliskiej Ci osoby i wspominać ją taką, jaką masz ją w swej pamięci. Personalizowane znicze to najlepszy sposób na to, by pokazać swoje uczucia.

Wiele osób decyduje się też na personalizację zniczy w obawie przed złodziejami, którzy grasują na niektórych cmentarzach i kradną drogie lampiony. Personalizacja skutecznie zniechęca złodzieja do kradzieży, dlatego że z takim personalizowanym zniczem nie będzie mógł nic zrobić – nie wykorzysta go, ani też nie sprzeda, chyba że uszkodzi personalizację, ale wtedy znicz straci swoją wartość.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku