Zaprojektowanie kuchni, która będzie funkcjonalna, wymaga sporej wiedzy i doświadczenia – dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta. Przedstawiamy powody, dla których klienci Salonów Agata cenią sobie konsultacje z ekspertami!

 

Projektowanie kuchni z Salonami Agata

 

W Salonach Agata klienci znajdą nie tylko szeroki asortyment mebli, ale także wsparcie w projektowaniu. Na stronie sklepu dostępny jest planer kuchni 3D, czyli przydatne narzędzie, dzięki któremu można stworzyć projekt. Trzeba wykonać pomiar, przenieść do programu, a następnie wybrać meble, które będą pasować do koncepcji. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z konsultacji online z profesjonalnym projektantem. Taka opcja jest również możliwa stacjonarnie - wystarczy przyjść do studia kuchennego Salonów Agata lub telefonicznie umówić się na spotkanie. W ramach konsultacji klienci otrzymują m.in. wizualizację mebli kuchennych, doradztwo przy wyborze sprzętu AGD, a także dokładną specyfikację projektu.

Wymarzona kuchnia na każdą kieszeń

 

Wszyscy wiemy, że remont wymaga sporego nakładu środków finansowych i liczy się każda złotówka! To jest powód, dla którego klienci lubią korzystać z pomocy ekspertów z Salonów Agata. Mogą umówić się na całkowicie bezpłatną konsultację z projektantem i skorzystać z indywidualnych porad. Ta opcja sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób, które przygotowały już wstępny plan aranżacji w programie. Takie spotkanie trwa 45 minut, a specjalista wskazuje najlepsze rozwiązania w zaplanowanym budżecie. Dla tych, którzy po raz pierwszy podejmują się projektowania wnętrza i nie wiedzą, jak się za to zabrać, dobrą opcją będzie nieco dłuższa konsultacja, trwająca 120 minut. Kosztuje ona zaledwie kilkadziesiąt złotych, a w zamian otrzymamy bardzo dokładne omówienie projektu, podczas którego zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości. Nic dziwnego, że takie zachęcające są opinie o projektowaniu kuchni w Salonach Agata!

Funkcjonalna i ergonomiczna kuchnia na wyciągnięcie ręki

 

Kuchnia powinna być zaprojektowana ze smakiem, żeby domownicy chętnie spędzali tam czas. Jednak to nie jedyny warunek, jaki musi spełniać dobrze zaaranżowana kuchnia. Ważne są także aspekty praktyczne, o których dobrze wiedzą profesjonalni projektanci. Oni podpowiedzą, jakie ustawienie mebli i sprzętów sprawdza się najlepiej, aby codzienne gotowanie oraz sprzątanie przychodziło bez trudu. Poza tym pomogą dopasować aranżację do indywidualnych potrzeb – w końcu inaczej będzie wyglądała kuchnia dla dużej rodziny, a inaczej dla singla, który często jada na mieście. To powody, dla których warto korzystać z wiedzy fachowców, którzy mają w tej dziedzinie doświadczenie. Pozwoli to oszczędzić sporo czasu i pieniędzy.


 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku