Rasowa przedsiębiorczyni nie nosi torebki tylko ze względów praktycznych, ale również dla podkreślenia swojej charyzmy, profesjonalizmu i pewności siebie. Praktyczna torebka o wielkości a4 to przenośne biuro i niezbędny atrybut, perfekcyjnie wpisujący się w kanony biznesowego dress codu. Poznaj modele, które będą niezastąpionym towarzyszem w pracy.

 


Czy każda torebka mieszcząca a4 sprawdzi się jednocześnie pod względem funkcjonalnym i estetycznym? Nie zawsze, ponieważ oprócz designu ważne jest również wnętrze i wykonanie. Na służbowe spotkania i wyjazdy będzie lepszy model mający sporo przegródek, dzięki czemu zapewnisz sobie dobrą organizację pracy. Zwróć uwagę na uchwyty i paski – powinny być solidne i wytrzymałe, gwarantując Ci spokojne wykonywanie swoich zadań, bez przykrych niespodzianek, zwłaszcza w delegacji.

 

  1. Shopper bag – klasyczna torebka miejska

Fason shopper bag pozwala na przenoszenie dokumentów a4, notatników i książek. To prosta, podłużna torebka, którą możesz zarzucić na ramię, ponieważ ma dość długie uchwyty. Idealnie się sprawdza, jeżeli cenisz sobie elegancję na co dzień, a jednocześnie chcesz w torebce pomieścić niezbędne do pracy przedmioty.

 

Modna, duża torebka miejska mieszcząca a4 perfekcyjnie się sprawdzi w przypadku pań bardzo aktywnych zawodowo. Jej krój jest kwintesencją stylu biznesowego, połączonego z pragmatycznością. Szukaj wariantu z naturalnej skóry, żeby zapewnić sobie długie użytkowanie, nawet wtedy, gdy torebka będzie intensywnie eksploatowana.

 

  1. Briefcase – biznesowa torebka dla pań

Torebka w takiej formie ma prostokątną lub kwadratową konstrukcję, która umożliwia łatwe przechowywanie dokumentów i niezbędnych przedmiotów. Rozmiar briefcase jest zazwyczaj wystarczający, żeby pomieścić laptop wraz z dokumentami w rozmiarze a4. Uchwyty i paski są solidnie wykonane i pozwalają na wygodne noszenie biznesowej torebki w dłoni lub pod ramieniem.

 

Niektóre modele mogą mieć również odpinany, szeroki i komfortowy pasek na ramię, który umożliwia swobodne przenoszenie torebki, kiedy jest dodatkowo obciążona laptopem lub ciężkim segregatorem. Wnętrze damskiej briefcase ma różne przegrody, kieszenie i schowki, które umożliwiają łatwą organizację dokumentów, telefonu i innych przyborów. Dzięki temu masz wszystko uporządkowane i łatwo dostępne.

 

  1. Satchel – damska torebka dla przedsiębiorczyni

Biznesowa torebka w typie satchel ma zazwyczaj prostokątną lub trapezoidalną formę, z płaskim dnem i wyższymi bokami. Jej charakterystyczną cechą są dwie duże kieszenie na froncie, które umożliwiają przechowywanie drobnych rzeczy – artykułów piśmiennych, telefonu czy też pomocniczych karteczek post-it.

 

Większy model niż standardowa wielkość zapewnia wystarczającą przestrzeń na przechowywanie dokumentów a4 i niezbędnych przedmiotów do pracy. Damska torebka satchel ma zwykle dwa uchwyty, które umożliwiają jej wygodne noszenie w dłoni. Bez problemu zawiesisz ją również na przedramieniu, ponieważ model satchel ma także regulowany i odpinany pasek. Torebka z wyglądu przypomina trochę szkolny tornister, ale modele ze skóry prezentują klasyczną, kobiecą elegancję, idealnie wpisującą się w biznesowe ramy.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku