Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdej pary. Magiczny dzień zasługuje na unikatową oprawę. Zobacz, dlaczego Lipowe Siedlisko będzie odpowiednim miejscem do organizacji uroczystości!


Organizacja ślubu i wesela już sama w sobie jest skomplikowana, a co dopiero znalezienie nietuzinkowego miejsca na przyjęcie. Lipowe Siedlisko to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń, która zapewnia fantastyczne tło do fotografii ślubnych oraz świetnej zabawy wszystkich przybyłych. Doskonałe skomunikowanie z Warszawą ułatwia dopięcie wszystkich formalności na ostatni guzik.

Ślub w plenerze – stara stodoła doda mu klimatu!

Jeśli chodzi o ślub w plenerze Mazowieckie obfituje w piękne scenerie. Jedną z ciekawszych zapewnia Lipowe Siedlisko. Odremontowany przez miłośników starych obiektów dom wraz ze stodołą tchnął nowe życie w znajdującą się w Kobusach perełkę. Dziś jest to miejsce świętowania jednej z najszczęśliwszych chwil w życiu. Wspaniała bliskość przyrody, wyciszające otoczenie oraz ciepło domowego ogniska – to właśnie dla takich beztroskich chwil wiele par decyduje się właśnie tutaj powiedzieć sobie „tak”. Towarzyszący przysiędze szum starych lip dopełnia aury tego wyjątkowego dnia.

Domek Dziadków Praczów – przestrzeń dla pary młodej i świadków

Klimatyczny stary drewniany dom, nazywany pieszczotliwie Domkiem Dziadków Praczów, pozostaje do dyspozycji weselników i pary młodej. Zachwyca niezwykłym urokiem i tarasem idealnym do wypicia porannej kawy. Przygotowane dla gości pokoje z łazienkami i osobnym wejściem pozwolą w spokoju i miłej atmosferze przygotować się do tej ważnej rodzinnej ceremonii. Okolica prezentuje się nad wyraz malowniczo, a pozłacane pszenicą pola stanowią fantastyczne tło dla hucznej zabawy. Przekąski zaserwowane w wyjątkowym wnętrzu starej stodoły lub na tyłach tarasu będą smakować gościom jeszcze lepiej. W domku na parterze znajdują się: sypialnia, kuchnia, łazienka i salon z kominkiem. Na piętrze z kolei do dyspozycji gości są dwa pokoje i łazienka.

Znakomita akustyka sprzyjająca orkiestrze i wodzirejowi

W Lipowym Siedlisku muzyka gra z całą mocą! Pary, które miały okazję już tu zagościć, chwalą przestrzeń za świetną akustykę. Miłośnicy weselnych zabaw i tańców na pewno nie będą mieli na co narzekać. Ślub i wesele w takich okolicznościach przyrody stanie się jednym z żywych i zawsze przyjemnych wspomnień. Rodzinna atmosfera oraz otoczenie natury korzystnie wpłyną na wrażenia pary młodej i gości ze wspólnie spędzonego dnia. Lipowe Siedlisko zapewni Wam drewniany taras o powierzchni 100 m2, na którym wspólnie będziecie odstawiać dzikie harce. Nie musicie bać się zmiennych warunków pogodowych – w razie załamania w kilka chwil rozwiniemy dla Was transparentne ścianki chroniące przed wiatrem i wodą.

Podsumowując, organizacja ślubu i wesela w plenerze wcale nie musi być dużym wyzwaniem logistycznym. Należy jedynie wybrać mądrze miejsce ceremonii. Serdecznie zapraszamy do Lipowego Siedliska!


 


Najczęściej zadawane pytania


Co to jest ślub blisko natury?

Ślub blisko natury to trend w organizacji wesel, który zakłada, że wesele odbywa się na świeżym powietrzu, w naturalnym otoczeniu, np. w parku, lesie lub nad jeziorem.

Jakie pomysły na organizację wesela blisko natury są popularne?

Popularnymi pomysłami na organizację wesela blisko natury są m.in.: dekoracje z kwiatów i roślin, naturalne materiały dekoracyjne (np. drewno, len), korzystanie z naturalnego światła, aranżacje stołów z wykorzystaniem naturalnych materiałów, np. drewnianych palet.

Jak dobrać odpowiedni strój na wesele blisko natury?

Strój na wesele blisko natury powinien być wygodny i dostosowany do panujących warunków pogodowych. Najlepiej postawić na naturalne tkaniny, takie jak len czy bawełna, a także na jasne, pastelowe kolory. Dla panny młodej popularnym rozwiązaniem jest sukienka z kwiatowym motywem lub prosta, ale elegancka sukienka boho.

Czy wesele blisko natury może być bardziej ekologiczne?

Wesele blisko natury może być bardziej ekologiczne, jeśli dba się o środowisko naturalne. Warto wybierać ekologiczne dekoracje, takie jak kwiaty i rośliny z lokalnych upraw, a także unikać jednorazowych produktów, takich jak plastikowe sztućce czy kubki.

Czy organizacja wesela blisko natury jest bardziej skomplikowana niż tradycyjnego wesela?

Organizacja wesela blisko natury może wymagać więcej pracy i zaangażowania ze strony organizatorów, ponieważ trzeba zadbać o wiele dodatkowych aspektów, takich jak np. ochronę przed insektami czy dostęp do wody i prądu. Jednak wesele blisko natury może być też bardziej wyjątkowe i niezapomniane.


Podobne artykuły:


Wersja do druku