Nie da się ukryć, że Filipek jest jednym z wielu twórców, którzy łączą w swojej karierze zawodowej wiele ścieżek. Co go więc wyróżnia? Przede wszystkim to, że jako jeden z niewielu skutecznie te ścieżki ze sobą splata. Jest zawodnikiem MMA, raperem, freestylerem i przede wszystkim bardzo ciekawym twórcą tekstów. Co możesz odkryć w jego muzyce? Co usłyszysz w kawałkach? Sprawdź!

Filipek i emocje

Wielu raperów pozuje na twardych gości, którym głębsze uczucia są nie tyle obce, co niepotrzebne. Trudno się do nich przyznać, jeszcze trudniej okazać, zwłaszcza w rapie. Faktem jest, że Filipek nie tylko nie musi pozować na twardziela, ale może sobie pozwolić na emocjonalną nawijkę wtedy, kiedy chce. Dlaczego?

Bo emocje to ważna sprawa. Są wtedy, gdy walczy na ringu. Są wtedy, gdy rapuje i pisze teksty i wtedy, kiedy zwraca się do swojego słuchacza. Nie musi nic nikomu udowadniać, także sobie, co słychać w jego tekstach. Jest to odświeżające po kawałkach raperów, którzy kreują się na wyidealizowane (w swojej głowie!) postaci, udające truskulowców. Okazują się śmieszną karykaturą przy bliższym spojrzeniu! Chcesz coś prawdziwego? Słuchaj tego, o czym nawija Filipek!

 

Filipek bez bragga

Czy nie masz dość napompowanego bragga raperów? Nieustannego chwalenia się samym sobą w każdym, nawet nie co drugim, ale każdym kawałku? Chcesz posłuchać kogoś, kto opowie ci o swojej drodze bez owijania się w szlachetność, męstwo i inne przesadzone ponad miarę wartości? Daj szansę Filipkowi. Jego rap rozwija się swoim tempem, ale dojrzale, dlatego warto go słuchać.

Szukasz kogoś, kto cię zainspiruje, ale nie uniknie nowych ścieżek w rapie? Filipek! Chcesz ciekawych brzmień i konkretnej treści? Filipek! Chcesz wreszcie usłyszeć coś, co pasuje do twojej historii, twojego życiorysu, twoich emocji i przeżyć? Wybierz rap Filipka, a z pewnością nie pożałujesz, że dałeś mu szansę!

Filipek i eksperymenty z brzmieniami

Filipek to raper, który nie boi się eksperymentować z różnymi brzmieniami, stylami i technikami. Jego albumy są pełne różnorodnych dźwięków, od klasycznych bitów hip-hopowych, po elementy muzyki elektronicznej czy nawet rocka. To sprawia, że jego twórczość jest nieprzewidywalna i zaskakująca, ale jednocześnie bardzo interesująca dla słuchaczy, którzy lubią odkrywać coś nowego w muzyce.

W jego muzyce można znaleźć wpływy z wielu zakątków świata, co przyczynia się do oryginalności i różnorodności jego twórczości. Zresztą we współczesnym rapie nowe pokolenie zdaje sobie sprawę z tego, że rap w języku polskim trafia nie tylko w polskie gusta muzyczne, lecz niesie się często w bardzo niecodzienne miejsca!

Filipek to postać, która może inspirować wielu młodych ludzi. Jego historia pokazuje, że można odnieść sukces, będąc prawdziwym sobą, nie rezygnując z własnych wartości i ideałów oraz nie bojąc się wyrażać swoich uczuć. To raper, który udowadnia, że w rapie można znaleźć artystyczne głębie, pasję oraz różnorodność. Warto posłuchać jego muzyki i dać się ponieść emocjom, które przekazuje w swoich tekstach!Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku