Efektywność snu w obecnych czasach, kiedy mamy nieustanny dostęp do siebie i niewielkich gadżetów elektronicznych, spada. Nadmiar informacji, ekrany emanujące niebieskim światłem — to wszystko nas rozprasza, nie pozwala wieczorem się wyciszyć i zasnąć. Do tego dochodzi nadmiar obowiązków, dużo stresu w pracy i bezsenność gwarantowana. Aby tego uniknąć, warto zmienić swoje podejście, a także postawić na kołdry obciążeniowe od hugyymoon!

 

Firma huggymoon — najlepsza marka kołder sensorycznych!

Nasza wyjątkowa marka istnieje na rynku już od ponad 15 lat. W tym czasie mieliśmy okazję na stworzenie nietuzinkowych i bardzo przyjaznych dla użytkownika kołder obciążeniowych, które potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Można je stosować w lekkich, jak i ciężkich przypadkach. Wyroby te posiadają miano medycznych, a potwierdzają to specjalne certyfikaty. Kołdry obciążeniowe są przyjazne dla środowiska. W naszej firmie produkujemy najlepsze jakościowo produkty, do których starannie dobieramy wszelkie komponenty. Podstawą naszej marki jest indywidualne podejście do każdego klienta. Posiadamy na stanie kilka typów każdej kołdry, jednak jeśli jest taka potrzeba, kreujemy dla naszych klientów zupełnie nowe, ściśle pod zamówienie kołdry sensoryczne. Nasz szeroki wybór rozmiarów zachęca do złożenia zamówienia właśnie u nas.

Kołdry obciążeniowe w ofercie huggymoon — w czym możemy wybierać?

Produktem, któremu zawdzięczamy naszą obecną popularność, są kołdry obciążeniowe. Marka huggymoon produkuje je w kilku ciekawych wersjach. Przede wszystkim są to kołdry Basic i Standard, ale również Premium, Bio oraz kołdry dla par. W formie wypełnienia stosujemy granulat szklany oraz żwirek płukany. W przypadku kołder z serii Bio, wypełnienie stanową pestki wiśni, pestki winogron oraz łuski gryki.

Zanim zdecydujesz się na zakup kołdry obciążeniowej dla siebie, koniecznością jest przeliczenie ciężaru, jaki powinna mieć kołdra. Aby odpowiednio oddziaływała, nie może być ani za lekka, ani za ciężka. 

Kołdry obciążeniowe różnią się od siebie wagą, a także rozmiarem. Konkretny wybór powinien być podyktowany osobistymi predyspozycjami klienta.

Rewelacyjne dodatki i efekty, które zwalają z nóg

W naszej ofercie, poza kołdrami, znajdziesz także poduszki z wypełnieniem silikonowym w dwóch rozmiarach, poduszki dla kobiet ciężarnych, a także opaski obciążeniowe na oczy. Są to dodatki, które mogą wspomóc walkę z bezsennością oraz stresem. 

Gwarantujemy, że nasze produkty to połączenie przemyślanych projektów, z najlepszymi jakościowo materiałami. Szyjemy je ręcznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Jeśli chcesz, aby Twoja sypialnia zmieniła się w końcu w miejsce, gdzie możesz zażyć fantastycznego, regenerującego snu, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową https://huggymoon.eu/, która całkowicie odmieni Twoje myślenie. Nie zwlekaj, zamów dla siebie i swoich bliskich najlepszą kołdrę obciążeniową na rynku i cieszcie się wspólnie odzyskaną energią oraz licznymi pomysłami!


Najczęściej zadawane pytania


Jakie są zalety kołder obciążeniowych?

Oto kilka zalet kołder obciążeniowych: Lepszy sen: Kołdry obciążeniowe mogą pomóc w redukcji stresu i lęku, co z kolei może przyczynić się do lepszego snu. Ciężar kołdry działa jak swego rodzaju przytulanka, co może przynieść uczucie komfortu i uspokojenia. Poprawa samopoczucia: Używanie kołdry obciążeniowej może przyczynić się do poprawy samopoczucia. Z uwagi na swój uspokajający efekt, kołdra obciążeniowa może pomóc zmniejszyć uczucie niepokoju i poprawić nastrój. Wspomaganie terapii: Kołdry obciążeniowe są stosowane w terapii sensorycznej, aby pomóc osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, zespołem napięcia przedmiesiączkowego, ADHD i innymi problemami zdrowotnymi. Mogą one pomóc w redukcji nadmiernych wrażeń sensorycznych, uspokoić i ułatwić zasypianie. Możliwość personalizacji: Kołdry obciążeniowe są dostępne w różnych rozmiarach i wagach, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Użytkownicy mogą wybrać wagę kołdry w zależności od swojej wagi ciała, co pomaga zapewnić odpowiednie rozłożenie ciężaru. Dobra jakość snu: Kołdry obciążeniowe mogą pomóc zapewnić spokojny i nieprzerwany sen, ponieważ ciężar kołdry pomaga utrzymać ciało w jednej pozycji. To z kolei może pomóc w uniknięciu częstych zmian pozycji podczas snu, co może prowadzić do lepszego i bardziej regeneracyjnego snu.

Kto nie powinien korzystać z kołdry obciążeniowej?

Warto jednak pamiętać, że kołdry obciążeniowe nie są odpowiednie dla każdego. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem lub terapeutą przed rozpoczęciem stosowania kołdry obciążeniowej, aby upewnić się, że jest to bezpieczne i odpowiednie dla danej osoby.Choć kołdry obciążeniowe mają wiele zalet, to nie są one odpowiednie dla każdego. Osoby z niektórymi stanami zdrowia lub zaburzeniami mogą mieć niekorzystne skutki uboczne przy stosowaniu kołder obciążeniowych. Oto niektóre z tych grup osób: Osoby z chorobami serca lub problemami z oddychaniem - ciężar kołdry może utrudnić oddychanie lub wpłynąć negatywnie na układ krążenia. Osoby z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego - ciężar kołdry może zwiększać nacisk na stawy i mięśnie, co może prowadzić do bólu lub urazu. Osoby z zaburzeniami psychicznymi - choć kołdry obciążeniowe mogą pomóc w redukcji stresu i lęku, to nie są odpowiednie dla osób z pewnymi zaburzeniami psychicznymi, takimi jak psychozy czy zaburzenia osobowości. Dzieci poniżej 3 roku życia - kołdry obciążeniowe nie są odpowiednie dla niemowląt i małych dzieci, ponieważ ciężar kołdry może zwiększyć ryzyko zadławienia lub innych urazów. Osoby z alergiami - jeśli jest się uczulonym na materiały użyte w kołdrze obciążeniowej, może to prowadzić do reakcji alergicznych, takich jak wysypka, swędzenie lub kichanie. Kobiety w ciąży - ciężar kołdry może wpłynąć negatywnie na krążenie i oddech matki oraz płodu.

Czy warto zdecydować się na kołdrę obciążeniową?

Decyzja o zakupie kołdry obciążeniowej zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji: Sen i zdrowie psychiczne - kołdry obciążeniowe mogą pomóc w redukcji stresu, lęku i poprawie jakości snu. Jeśli masz trudności ze snem lub zmagasz się z objawami zaburzeń lękowych, kołdra obciążeniowa może okazać się przydatna. Wygoda i komfort - kołdry obciążeniowe zapewniają przytulne i bezpieczne odczucie, co może pomóc w zrelaksowaniu się i ukojeniu nerwów. Jeśli lubisz mieć poczucie ciepła i bezpieczeństwa podczas snu, kołdra obciążeniowa może być dla Ciebie odpowiednia. Stosowanie u dzieci - kołdry obciążeniowe mogą pomóc w regulowaniu emocji i zmniejszeniu lęku u dzieci z zaburzeniami sensorycznymi lub ADHD. Jeśli Twój dziecko ma problemy z zasypianiem lub cierpi na objawy lęku, kołdra obciążeniowa może być dobrym rozwiązaniem. Ceny - kołdry obciążeniowe są zwykle droższe niż standardowe kołdry, dlatego ważne jest, aby zdecydować, czy warto zainwestować w nie. Podsumowując, kołdra obciążeniowa może okazać się korzystna dla osób z trudnościami ze snem, zaburzeniami lękowymi, dzieci z zaburzeniami sensorycznymi lub ADHD. Jednak przed zakupem kołdry obciążeniowej warto skonsultować się z lekarzem lub terapeutą, aby upewnić się, że jest to odpowiednie rozwiązanie dla danej osoby i jej zdrowia.

Jak dobrać wagę kołdry obciążeniowej?

Dobór odpowiedniej wagi kołdry obciążeniowej jest ważny, aby zapewnić maksymalny komfort podczas snu i uniknąć niepotrzebnego stresu dla ciała. Oto kilka wskazówek, które pomogą dobrać odpowiednią wagę kołdry obciążeniowej: Waga użytkownika - zazwyczaj zaleca się, aby kołdra obciążeniowa ważyła około 10% wagi użytkownika. Na przykład, jeśli ważysz 70 kg, to kołdra powinna ważyć około 7 kg. Preferencje użytkownika - jeśli preferujesz bardziej wyczuwalne obciążenie, możesz wybrać kołdrę obciążeniową, która waży 12% lub 15% twojej wagi. Jeśli wolisz lżejsze obciążenie, możesz wybrać kołdrę o mniejszej wadze. Zastosowanie - jeśli kołdra obciążeniowa jest przeznaczona dla dziecka lub osoby starszej, lepiej wybrać lżejszą wersję, na przykład 5% lub 7% wagi ciała. Pora roku - warto wziąć pod uwagę również porę roku i temperaturę w sypialni. W cieplejsze dni lepiej wybrać lżejszą wersję, aby uniknąć przegrzania ciała. Doświadczenie - jeśli korzystasz z kołdry obciążeniowej po raz pierwszy, warto zacząć od mniejszej wagi, na przykład 7% wagi ciała, aby przyzwyczaić się do wrażenia. Należy pamiętać, że to tylko zalecenia ogólne i waga kołdry obciążeniowej może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Warto również skonsultować się z terapeutą lub lekarzem przed zakupem kołdry obciążeniowej, aby uzyskać indywidualne wskazówki i porady.

Gdzie kupić kołdrę obciążeniową?

Najlepiej stawiać na sprawdzonych producentów, jednak zakupy można zrobić zarówno w sieci, jak i stacjonarnie. Pamiętaj, aby dobrze dopasować kołdrę do siebie i swoich potrzeb.


Podobne artykuły:


Wersja do druku