Otwierasz zieloną paczkę Yerba Mate Green o wdzięcznej nazwie Floresta… ze środka do nozdrzy dobiega zapach melisy i bzu czarnego oraz owoców tarniny i głogu wraz z orzeźwiającym zapachem ostrokrzewu paragwajskiego. Jest tak delikatny i lekki, że zastanawiasz się, czy to na pewno „ta słynna yerba mate”. Ależ jest! Zaglądasz głębiej w opakowanie: pełne zielone listki uśmiechają się figlarnie, tętnią życiem z całym światem mikroelementów i witamin w sobie. Ale to nie koniec, ponieważ wśród nich przebłyskują kolorowe kwiatostany o pięknym zapachu i uspokajający aromat suszonych owoców leśnych. Witaj uśmiechu na twarzy! Właśnie on przybędzie, gdy spróbujesz Yerba Mate Green Floresta.


Kwiaty i owoce w Yerba Mate Green

Jedna z najbardziej zdrowych i organicznych yerba mate na rynku – certyfikowana Yerba Mate Green Organic Bio – nieustannie zadziwia swoimi mieszankami. Dobór ziół, owoców, kwiatów, jest tak przemyślany, że nie sposób przejść obojętnie. Te yerby aż wołają o to, aby je zaparzyć, spróbować i – co najważniejsze – odżywić się nimi. Bowiem zdrowa yerba mate, to ostrokrzew rosnący w naturalnym środowisku, uprawiany bez nawozów sztucznych, gmo, toksyn, pestycydów. Jego przetwarzanie zostało tak skonstruowane, aby zachować maksymalne stężenie związków czynnych w roślinie. A ma ich sporo: poprawiające trawienie saponiny, pobudzająca mateina, relaksująca teobromina, pogłębiająca oddech teofilina, oczyszczające antyoksydanty. Działanie Yerba Mate Green to więc nie tylko pobudzenie do życia, to od-żywienie całego ciała i umysłu. Pozwoli ci się zrelaksować i odzyskać wewnętrzną moc i sprawczość, tak bardzo potrzebne nam, kiedy jesienią jest na niebie coraz mniej słońca.

Yerba Mate Green Floresta w dłoń!

Jesienna i zimowa chandra dopada prawie każdego, choćby na kilka minut dziennie. Wynika to z tego, że nasze ciała znacznie lepiej czują się, gdy oświetla je choćby promyk słońca każdego dnia. Kiedy braknie naturalnego światła, zaczynamy schodzić w głąb siebie. Jest więcej czasu i przestrzeni na refleksje, kontemplacje, medytacje czy poddawanie się emocjom. Niestety nie zawsze zmierza to w pozytywnym kierunku – nasz układ nerwowy jest nieustanie przebodźcowany i przemęczony. Yerba mate pozwala rozluźnić się, skoncentrować umysł i działać w sposób spokojny i zsynchronizowany ze swoim prawdziwym potencjałem. Rozwieje każdy smutek i pobudzi do działania, a przy tym – wznieci zmysły swym kwiatowo-owocowym aromatem!

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku