Żylaki, ból nóg po ciężkim dniu pracy, nieestetyczne obrzęki to nie tylko domena kobiet. Te same dolegliwości mogą dotyczyć również mężczyzn. Aby ulżyć sobie w bólu należy jak najwcześniej podjąć próby zapobiegania chorobie żylnej.


Kiedy zacząć stosować męskie pończochy przeciwżylakowe?

Pończochy kojarzą się głównie z płcią piękną. Choroba żylna nie zna jednak płci i dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn. Kompresjoterapia, czyli leczenie za pomocą ucisku jest znane od wieków i bardzo skuteczne. Pończochy męskie mają za zadanie uciskać kończynę w kontrolowany sposób, poprawiać krążenie, tym samym nie dopuszczać do rozwoju żylaków. Nasze pończochy dostępne na stronie Veera.pl mają pierwszy stopień ucisku w skali RAL. Oznacza to, że działają one profilaktycznie zapobiegając rozwojowi choroby żylnej. Warto jest więc je stosować jak tylko odczuwasz zmęczenie i ból nóg po ciężkim dniu pracy. Już po pierwszym zastosowaniu pończoch uciskowych odczujesz różnicę.  Prawidłowo dobrane męskie pończochy uciskowe na żylaki to gwarancja właściwego działania ucisku.

Naturalnie wyglądające pończochy uciskowe męskie

Jeśli obawiasz się, że pończochy uciskowe będą zanadto widoczne budząc zdziwienie, a Ciebie wprowadzając w zakłopotanie, nic bardziej mylnego. Nasze produkty kierowane do mężczyzn w różnym wieku charakteryzują się naturalna kolorystyką i niewidoczną koronką, przez co są mało zauważalne. Naszą domeną jest wysoka skuteczność lecznicza i profilaktyczna wysokogatunkowych pończoch uciskowych męskich. Zadbaj z nami o swoje zdrowie.

Przebadane klinicznie pończochy uciskowe na żylaki

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele pończoch uciskowych. Nie wszystkie jednak są przebadane klinicznie i charakteryzują się profilaktycznym i leczniczym działaniem. Nasze pończochy uciskowe przeszły szereg badan, dzięki czemu produkt dostępny w naszym sklepie jest najwyższej jakości. Wytworzony w celu dbania o Twoje zdrowie.

Kiedy w szczególności pończochy uciskowe są pomocne?

 Pończochy przeciwżylakowe męskie o pierwszym stopniu ucisku w skali RAL kompresji mogą pomóc na:

  • pierwsze pajączki, czyli widoczne żyłki na skórze,

  • żyły siateczkowate,

  • dolegliwości ze strony żył takie jak ból, obrzęk, uczucie ciężkości w nogach,

  • siatkę żylną wokół kostek,

Pończochy przeciwżylakowe męskie, to bardzo skuteczna metoda na powstrzymanie rozwoju żylaków już na samym początku choroby.

Kto nie może używać pończoch przeciwżylakowych?

Pończochy przeciwżylakowe nie są dla każdego. Nie mogą ich używać osoby z:

  • poważnymi zaburzeniami krążenia tętniczego kończyn dolnych (miażdżyca, tętniaki),

  • chorobami skóry z przerwaniem jej ciągłości,

  • zakażeniami skóry,

  • świeżo rozpoznaną zakrzepicą żylną,

  • uczuleniem na materiały, z których wykonane są wyroby uciskowe.

Jeśli nie masz problemów zdrowotnych, w których przeciwskazane jest stosowanie wyrobów uciskowych z powodzeniem możesz je używać. Już chwilę po założeniu, kiedy zaczyna być odczuwalny ucisk poczujesz ulgę w bólu. Postaw więc na zdrowie i wybierz pończochy uciskowe męskie.


 


 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku