Mamy tylko jedno ciało i jeden organizm. Oznacza to, że musimy o nie dbać. W codziennej pogoni za różnymi sprawami zawodowymi i życiowymi zapominamy o tym, co jest dla nas najważniejsze, czyli o nas samych. My, kobiety musimy o siebie dbać w szczególności podczas okresu.

WIMIN - aby było Ci wygodnie w Twoim ciele

WIMIN to marka stworzona przez kobiety dla kobiet, z myślą o potrzebach każdej z nich. Firma tworzy swoje produkty po to, aby każda z nas mogła się poczuć dobrze w swoim ciele. Oprócz suplementów diety, w swojej ofercie posiada także lubrykant, serum intymne czy majtki menstruacyjne.

Czym są majtki menstruacyjne?

Majtki menstruacyjne to jeden z środków higienicznych przeznaczonych dla kobiet w czasie okresu. Są one niesamowicie wygodną alternatywą dla podpasek, tamponów i kubeczków menstruacyjnych. 

Czy warto kupić majtki menstruacyjne?

Majtki menstruacyjne posiadają wiele zalet, dzięki którym stale zdobywają nowe fanki. Są to m.in.:

 

  • ekologia - majtki menstruacyjne są ekologiczne - po użyciu ich nie wyrzucasz, musisz je tylko uprać, jedna para wystarczy Ci na długie lata,
  • chłonność - w zależności od rodzaju majtek, mogą one wchłonąć tyle, co 3-5 tampony!,
  • wsparcie - można je również wykorzystać jako wsparcie do kubeczka menstruacyjnego czy innych środków higienicznych,
  • wygoda - nie da się ukryć, że majtki menstruacyjne są niezwykle wygodne - szybko zapomnisz, że masz je na sobie, co więcej możesz w nich bez problemu uprawiać aktywność fizyczną,
  • ochrona - doskonale chronią Ciebie i Twoją pupę, możesz zapomnieć o ciągłym pilnowaniu czy masz przy sobie tampony czy podpaski.

Rodzaje majtek menstruacyjnych - które wybrać?

Nie istnieje jeden rodzaj majtek. Każdy z nich jest opracowany w taki sposób, abyś mogła przestać się przejmować przemoknięciem w określonych sytuacjach. WIMIN posiada w swojej ofercie 4 rodzaje.

Majtki menstruacyjne Light

Produkt ten został stworzony na mniej intensywne dni krwawienia, bądź wtedy, kiedy doświadczasz plamienia. Chłoną tyle, co dwa tampony. Są one lekkie i cienkie. Ich skład to naturalna bawełna, dzianina chłonna z tkaniny bambusowej oraz warstwa antyplamowa.

Majtki menstruacyjne Regular

Te majtki menstruacyjne ala figi o delikatnym kroju i beżowym kolorze idealnie nadają się pod jasne ubrania. Dzięki bambusowej warstwy chłonnej oraz warstwie antyplamowej będziesz czuła 100% suchości. Chłoną tyle co trzy tampony.

Majtki menstruacyjne Comfort

Ten model można nosić na każdym etapie krwawienia, ponieważ chłoną one tyle co cztery tampony! Dzięki temu, że są niesamowicie wygodne i stale czujesz suchość, zapomnisz o okresie. Zrobione są z naturalnej bawełny z jonami srebra, dzianiny chłonnej oraz warstwy antyplamowej.

Majtki menstruacyjne Protect

Posiadają wkładkę o chłonności czterech tamponów. Majtki menstruacyjne protect to bokserki o przedłużonej nogawce. Idealne pod ubrania, lecz mogą też być noszone same, jako krótkie spodenki. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek przeciekanie podczas ruchów - możesz spokojnie ubrać je na siłownię, trening czy jazdę na rowerze.

Majtki menstruacyjne od WIMIN - ku chwale kobiecego ciała!

Każde ciało jest piękne i wyjątkowe, dlatego założycielki marki dbają o to, aby każda kobieta znalazła dla siebie idealny model. Każda z wymienionych par posiada do rozmiary od XXS do XXXL. Zadbaj o wygodę i ochronę podczas okresu - sprawdź majtki menstruacyjne od WIMIN.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku