Święto zakochanych już tuż tuż, więc czas zastanowić się nad prezentem dla bliskiej osoby. Oczywiście swoją miłość powinniśmy wyrażać przez cały rok, a nie jedynie od święta, jednak Dzień Świętego Walentego jest na tyle wyjątkowy, że większość z nas chce w sposób szczególny uhonorować ukochaną osobę i podkreślić, jak jest dla niego ważna. Mimo wszystko kupowanie trafionych prezentów bywa kłopotliwe. W tym dniu mają one bowiem być jednocześnie romantyczne, związane z tym świętem, a często również oczekujemy aby były praktyczne lub zabawne. Jak więc znaleźć upominek, który będzie idealny i zachwyci ukochaną?

Prezenty na walentynki dla Niej

 

Kobiety kochają kwiaty, chętnie dbają o urodę i pielęgnację, jakie więc powinny być prezenty na walentynki dla Niej? Przede wszystkim musisz się zastanowić, co Twoja druga połówka najbardziej lubi i ceni. Prezent może być eleganckim gadżetem, który pozostanie pamiątką na lata – np. zła róża. Jednak może być również zabawny i lekko z dystansem, jak np. zaparzacz do herbaty tulipan. Może walentynkowy zestaw SPA? Prezenty na walentynki jeszcze bardziej niż wszystkie inne w ciągu roku powinny być w pełni spersonalizowane.

 

Kolejnym kryterium w wyborze upominku jest na pewno wiek. Upodobania nieco zmieniają się z wiekiem. W związku z tym, co innego wybierzesz dla swojej nastoletniej miłości, niż dla dojrzałej kobiety, która jest Twoją żoną. Mimo wszystko wiele Pań podkreśla, że jest to czas, w którym liczy się dla nich pamięć i gest. Nie musi to być nic dużego, ani drogiego, bo chodzi o troskę i pokazanie, że faktycznie nam zależy. Musisz więc znać oczekiwania swojej partnerki, dziewczyny, czy żony. Dopiero na ich podstawie dopasujesz odpowiedni prezent.

 

Gadżety na walentynki

 

Możesz postawić na różnorodne gadżety na walentynki. Czasem malutki drobiazg potrafi bardzo cieszyć i sprawić, że poczuje się kochana. A o to właśnie chodzi. Zakupy możesz z powodzeniem zrobić online. Jest jeszcze nieco czasu i z pewnością zamówienie zdąży dotrzeć. Przejrzyj więc propozycje prezentowe z okazji tego święta w różnych sklepach i na portalach i zdecyduj się na coś, co wywoła uśmiech na twarzy ukochanej.

 

Nawet, jeśli uznajecie Walentynki za bezsensowne święto, bo są i takie głosy, to niewielki gadżet, np. dzień wcześniej z pewnością spodoba się Twojej drugiej połówce. Wyrazisz swoją troskę, miłość i przywiązanie. Najważniejsze jednak, abyście spędzili wyjątkowy czas razem, we dwoje. Takie chwile są mimo wszystko najcenniejsze i najmocniej spajają związek dwóch osób.

 

Prezent na walentynki dla dziewczyny

 

Prezent dla dziewczyny na walentynki może być prosty. Może ma swoje ulubione kwiaty, z którymi możesz do niej przyjść? Czasem trafione będą czekoladki, a jeszcze innym wspólne wyjście na kolację. Jednak o tym musisz pomyśleć znacznie wcześniej. Najlepiej już teraz sprawdź, czy można zarezerwować jeszcze stolik w waszej ulubionej restauracji. W tym dniu jest bowiem bardzo duże obłożenie i czasem trudno o wolne miejsca, a wszystko powinno być odpowiednio zaplanowane i dopięte na ostatni guzik.

 

Możecie również wspólnie zaplanować dzień Walentynek i np. wcześniej wykupić krótki, weekendowy wyjazd. Z pewnością taki romantycznie spędzony czas przyczyni się dla waszego związku, jego temperatury i trwałości. Mimo wszystko jednak większość kobiet lubi niespodzianki, więc warto abyś przygotował coś niewielkiego, czym w takiej sytuacji ją zaskoczysz i sprawisz radość. Pojawienie się takiej inicjatywy ze strony faceta z pewnością będzie docenione.

 

Czy dużo wcześniej muszę przygotowywać się do walentynek?

 

Wszystko zależy od tego, jakie masz plany na ten wyjątkowy dzień, który ma być „wykrzyczeniem” miłości. Jeśli chcesz zamówić jedynie upominek, to zwykle przyjdzie on już w ciągu kilku dni roboczych. Na wszelki wypadek dobrze dać sobie dwa tygodnie. Jednak restauracja, czy wyjazd to już bardziej skomplikowane przedsięwzięcie, bo obłożenie może być duże. Dlatego miesiąc wcześniej, to minimalny czas w jakim powinieneś zacząć wszystko załatwiać. I tak może być wówczas problem ze znalezieniem wolnych miejsc tam, gdzie Cię to interesuje.

 

Nastrój – jak zadbać o wyjątkowość święta miłości?

 

Najważniejsze wydaje się mimo wszystko stworzenie romantycznego nastroju. Macie czuć wówczas, że jesteście jedyni na świecie i tylko dla siebie. Kolacja przy świecach w wyjątkowej atmosferze może udać się również w domowym zaciszu. Może rzadko gotujesz, a na tę okazję własnoręcznie przygotujesz coś wyjątkowego. Symbolem miłości są też róże, więc warto zadbać, aby kwiatów było pod dostatkiem. Jeśli są świece to dodatkowe światło nie będzie potrzebne. Z pewnością taki klimat w połączeniu z delikatną, romantyczną muzyką sprawi, że wspólnie spędzony czas będzie wyjątkowy.

 

Walentynki – nie jedyny taki dzień w roku

 

Z pewnością walentynki są niezwykle popularne w kontekście miłości. Jednak nie jest to jedyny dzień w roku, który możecie spędzić na celebracji waszego uczucia i obdarowywaniu się wyjątkowymi prezentami. Tak naprawdę na wyjątkowe randki, gdy jesteście para możecie chodzić nieustannie, co tydzień, dwa czy raz w miesiącu, zależnie od tego, ile macie wolnego czasu. Przygotowywanie romantycznych niespodzianek dla drugiej połówki, to również wyjątkowa praktyka w związku i pomaga w budowaniu bliskości i czułości, które często wraz z upływem czasu nieco tracą na sile. Jednak z wami tak nie musi być. Obdarowujcie się swoimi uczuciami w każdym momencie, nie tylko od święta.

 

Na walentynki warto natomiast przygotować dopasowane i wyjątkowe prezenty dla drugiej osoby. Pokażesz tym, jak Ci zależy, ale jednocześnie sprawisz swojej drugiej połówce radość, a o to właśnie chodzi w związku pomiędzy dwojgiem ludzi – aby dbać o siebie nawzajem, sprawiać sobie małe przyjemności, z których będziecie się wspólnie cieszyć i będziecie z nich czerpać energię na kolejne wspólne dni.

 

Nie ma złotej recepty na prezent na walentynki. Możesz jednak zainspirować się dostępnymi gadżetami i propozycjami prezentów dla niej i dla niego pochodzącymi od różnych producentów i z różnych dziedzin. Dzięki temu i temu, jak dobrze znasz swoją dziewczynę z pewnością znajdziesz odpowiedni i jedyny w swoim rodzaju prezent, który zostanie zapamiętany na lata, jako ten wyjątkowy. Najważniejsze jednak zawsze będą piękne wspomnienia ze wspólnie spędzonych chwil. To właśnie o nie musicie się najbardziej troszczyć dla waszej miłości. A o sam związek nieustannie dbać i walczyć, bo nic nigdy nie przychodzi łatwo, ale jeśli jest miłość, to wspólnie możecie pokonać wszelkie przeciwności i cieszyć się sobą przez wiele kolejnych lat, w których będziecie świętować rocznice, o nietypowych i czasem niezrozumiałych nazwach. Jednak każda kolejna będzie cieszyć bardziej. A które to już wasze wspólne walentynki? Może w tym roku czas na prezent, który przebije wszystkie dotychczasowej? Znajdź swój, jedyny w swoim rodzaju pomysł i podaruj miłość i szczęście drugiej osobie.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku