Dyskretne gadżety erotyczne to jedne z tych akcesoriów, które wyglądają bardzo niepozornie, nie rzucają się w oczy, na pierwszy rzut oka niczym nie przypominają tego typu zabawek dla dorosłych, jednak pełnią swoją funkcję — niezauważenie. Jakie formy przyjmują najczęściej? Które z nich, ze względu na swój kształt i wymiary można bez obaw zabrać ze sobą w podróż, do bagażu podręcznego, a nawet na lot samolotem?


Dildo a wibrator — czym tak właściwie się różnią?

Erotyczne gadżety to jedna z najszybciej rozwijających się branż. Prócz naprawdę fantazyjnych propozycji można jednak znaleźć również te klasyczne. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czym się różni dildo od wibratora. Główną różnicą jest sposób użytkowania tych zabawek.

Dildo nadaje się bardziej do zabaw manualnych, czyli osoba korzystająca z niego wprawia ten gadżet w ruch za pomocą własnej dłoni. Z kolei wibrator, dzięki zasilaniu akumulatorowemu lub bateriom, przeznaczony jest do automatycznej, często regulowanej pod względem wibracji, ich prędkości i intensywności stymulacji stref intymnych.

Warto również dodać, że dildo to akcesorium, które ze względu na brak zasilania można bez obaw stosować podczas kąpieli. Najczęściej korzystają z niego kobiety, które podczas zabaw w pojedynkę preferują cichy gadżet umożliwiający im także penetrację. Wybór gadżetu zależy od osobistych predyspozycji. Warto wprowadzić oba — również do swojej sypialni, jako urozmaicenie łóżkowych igraszek z partnerem.

 Przykłady innych dyskretnych zabawek erotycznych

Na rynku nie brakuje w sprzedaż najróżniejszych propozycji zabawek erotycznych, dlatego możesz przebierać do woli. Jednym z takich gadżetów jest stymulant mocowany bezpośrednio do bielizny — dzięki specjalnemu magnetycznemu zapięciu. Co więcej, można obsługiwać go z aplikacji zainstalowanej w telefonie. Dyskretnie, cicho, przyjemnie.

Dużą popularnością cieszą się również wibratory w formie szminki — są niedrogie, ale zapewniają niesamowite emocje i doznania. Co więcej, nawet jeżeli taki gadżet wypadnie z Twojej torebki, nikt nie zorientuje się, że pełni inną funkcję, niż tę, na którą wygląda. Zabawne jest to, że taka szminka w postaci wibratora często wypuszczana jest jako seria w wielu odcieniach — jak prawdziwa szminka!

Biżuteria z wibratorem to kolejny gadżet, który nosisz na swojej szyi — jak klasyczny naszyjnik. Nikt nie domyśli się, że pełni on również drugą, dyskretną funkcję i ma zapewnić jego właścicielce przyjemność, gdy pojawi się u niej taka potrzeba.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku