Dystrybutor wody są popularne zarówno w firmach, jak i domach prywatnych. Coraz więcej firm zaczyna się zajmować także rozprowadzaniem samych dystrybutorów.


Czy dystrybutor wody w domu to dobry pomysł?

Dzięki temu, że będziemy mieć dystrybutor wody w domu, to eliminujemy konieczność noszenia ciężkich butelek. Taka woda w dystrybutorze jest bardzo zdrowa i dostępna cały czas do picia. Jest to szczególnie istotne w upalne dni. Jednak z takiego dystrybutora warto także korzystać w ciągu całego roku. Dystrybutor wody to także dbanie o środowisko. Dzięki temu oszczędzimy na zaśmiecaniu środowiska butelkami z plastiku. Taki dystrybutor starcza także na dłużej niż zwykłe butelki z wodą. Dystrybutor wody to także dbanie o zdrowie całej swojej rodziny.

Dystrybutor wody w firmie 

Takie dystrybutory wody w firmie są bardzo przydatne. Dzięki temu nasi pracownicy mogą bez przeszkód w każdej chwili skorzystać z wody pitnej. W firmie dystrybutory wody są wymienianie na tyle często, by woda w nich była zawsze zdatna do picia. Dystrybutor wody jest bardzo łatwo zamontować. Jest też na tyle poręczny, że może stać w każdym miejscu niezależnie od tego, czy to korytarz, czy biuro.

Świetnym rozwianiem są ekologiczne dystrybutory bezbutlowe, które pobierają wodę z sieci i filtrują je, bez konieczności wymiany butli. Można znaleźć takie np. w firmie AquaGo oferującej eko dystrybutory wody dla firm. Dodatkowo także w każdym dystrybutorze są dodawane kubki, z których można bezpośrednio pić wodę. Można także pobierać wodę z dystrybutora prosto do swojego kubka. Taka woda nadaje się także znakomicie do kubka termicznego. Co ważne to obowiązkiem pracodawcy w upalne dni jest to, by każdy pracownik miał dostęp do wody, więc taki dystrybutor jest idealnym rozwiązaniem.

Jaka woda może być w dystrybutorze? 

Do każdego dystrybutora można wlać zarówno wodę niegazowaną, jak i gazowaną. To, jaką wodę zamówimy, zależy tylko od naszych upodobań. Do firmy warto, jest zamówić oba rodzaje wody dzięki, temu nasi pracownicy mogą wybrać swój ulubiony rodzaj wody. Warto także pamiętać, że w takim dystrybutorze może być zarówno ciepła, jak i zimna woda. Dzięki temu możemy sobie dobrać taką wodę, jaką mamy ochotę. Dzięki ciepłej wodzie można zrobić sobie od razu herbatę, czy kawę.

Gdy będziemy decydować się na dystrybutor wody to warto, jest wcześniej poczytać opinie o danej firmie. Trzeba także się wcześniej zastanowić, jaka pojemność danego dystrybutora jest nam potrzebna. Na rynku jest wiele firm, które oferują sprzedaż lub dzierżawę dystrybutorów. Dlatego przed ostatecznym wyborem dobrze jest skonsultować się z innymi użytkownikami danego dystrybutora. Dzięki temu będziemy także wiedzieli, czy ma on jakieś wady.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku