Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To już najwyższy czas aby przygotować prezenty dla swoich najbliższych! Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się na jakie prezenty warto zwrócić uwagę!

Czy prezent na święta musi być drogi? 

Koszt prezentu na święta powinien być indywidualną kwestią każdego z nas. Powinniśmy dopasować go do naszych możliwości finansowych. Pamiętajmy, że w prezentach pod choinkę wcale nie chodzi o to, aby były drogie. Drobiazg na święta w sytuacji kiedy nie możemy sobie pozwolić na większa koszty - również będzie świetnym prezentem. Największe znaczenie ma w tym przypadku sama pamięć i chęć obdarowania danej osoby, pokazania jej, że jest dla nas kimś ważnym. 

Kiedy warto kupić prezenty na gwiazdkę?

Upominek na święta warto zakupić odpowiednio wcześnie przed Bożym Narodzeniem. W grudniu musimy liczyć się z tym, że zarówno poczta jak i kurierzy mają swój gorący okres w pracy, tym samym zamawiając paczkę na kilka dni przed świętami możemy nie otrzymać jej na czas. Im wcześniej zdecydujemy się na zakup drobiazgów na święta, tym będziemy mogli być spokojni, że otrzymamy je przed pierwszą gwiazdką. 

Pomysły na prezenty świąteczne

Zastanawiasz się jakie ciekawe prezenty na święta kupić dla swoich najbliższych? Wśród TOP5 upominków na święta odnajdziesz na przykład: 

  • perfumy. To klasyczny upominek na gwiazdkę, który możemy dopasować zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. 
  • gry planszowe. Co ciekawe, wiek nie gra tutaj roli. Możemy świetnie spędzać czas przy planszówkach zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. To zabawa dla całej rodziny!
  • koszulki ze świątecznym nadrukiem. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który wielu z nas czeka nawet przez cały rok. W takiej sytuacji genialnym prezentem będą świąteczne koszulki dostępne na stronie https://mistickers.pl/
  • bony bądź karty podarunkowe. Jest to coraz chętniej wybierany prezent nie tylko na święta, ale również na każdą inną okazje taką jak rocznica ślubu, urodziny czy imieniny. Dzięki temu dajemy obdarowanej osobie możliwość i szanse na zakup swojego wymarzonego prezentu. Wysokość kwoty na karcie podarunkowej możemy dobrać indywidualnie, więc możemy ją dopasować do swoich możliwości finansowych. 

Na stronie mistickers.pl znajdziesz mnóstwo inspiracji na świąteczne pomysły, wybraliśmy 5 najciekawszych z nich!

5. Świąteczna koszulka renifer z imieniem damska


4. Koszulki świąteczne dla rodziny zestaw pod choinkę renifer


3. Poduszka świąteczna


2. Świąteczna zabawna koszulka


1. Kubki z nadrukiem

Wiesz już co można kupić na święta. Pomysły na prezenty świąteczne dla rodziny powinniśmy dopasować do osobistych preferencji danej osoby. Warto więc najpierw zastanowić się co dana osoba chciałaby otrzymać lub czego w obecnym momencie potrzebuje. To bardzo ważne, gdyż nikt z nas nie lubi prezentów, które od razu lądują w szafie czy w pudełku z zabawkami i już nigdy nie są wyciągane. Powyższe inspiracje na prezenty świąteczne to idealny pomysł na upominek zarówno dla rodziny, jak i przyjaciela, dziewczyny czy innych bliskich. To symboliczny prezent, który osoba obdarowana z pewnością doceni. Nie zwlekaj, do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już bardzo niewiele czasu. To najwyższy moment na to aby przygotować prezenty dla swoich najbliższych!Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku