Każdy człowiek ma urodziny raz na rok. Wiążą się one najczęściej z niesamowitymi emocjami, które towarzyszą jubilatowi bądź jubilatce nie tylko ze względu na zmianę ilości świeczek palących się na torcie urodzinowym, ale również przez otwieranie najróżniejszych prezentów urodzinowych. Jeżeli o prezentach mowa, być może i u ciebie trwają intensywne poszukiwania śmiesznego prezentu dla przyjaciółki, który będzie nie tylko wyjątkowy, ale również zabawny na tyle, by rozśmieszyć ją do rozpuku? W takim razie znalazłeś się w doskonałym miejscu, ponieważ właśnie na stronka internetowa może zaoferować ci to, czego właśnie potrzebujesz.

Jaki prezent kupić, by sprawić przyjaciółce niezapomnianą radość?

◦Przyjaciółka-kucharka

Najprościej dobrać prezent dla przyjaciółki, której pasją jest gotowanie, ponieważ w ofercie sklepu 18gifts.pl można znaleźć chociażby solniczkę i pieprzniczkę w kształcie przytulających się duchów, inną opcją są czaszki i kotki, ale nie tylko - świetną opcją na prezent jest również 12 centymetrowa patelnia gwiazdka bądź serduszko, która umili każdą poranną jajecznicę. Jeżeli chodzi o śmieszny prezent dla przyjaciółki w tym zestawieniu, to proponujemy rękawice kuchenne w kształcie kotów.

◦Przyjaciółka-romantyczka

Jeżeli jubilatka jest typem romantyczki i w jesienne czy zimowe, chłodne noce uwielbia zapalić świeczkę, zaparzyć sobie herbatę i nacieszyć się spokojem, to i dla niej znajdzie się coś w naszym sklepie. Kto nie lubi pić herbaty w wyjątkowym kubku? Prezentem może stać się kubek w kształcie słonia, wiewiórki czy króliczka z ogonem czy kubek z jednorożcem, który dodatkowo zmienia kolory. Szczególnie ta ostatnia opcja będzie śmiesznym prezentem dla przyjaciółki. Cóż że świeczkami? Można je umieścić w świeczniku w kształcie słonika, który dodatkowo zapewni koleżance szczęście. Jako alternatywa dla świeczek proponujemy świecący słoik, który nada pomieszczeniu klimatu. Co do tego wszystkiego? Oczywiście poduszki, najróżniejsze, najczęściej z napisami, dzięki którym pokażesz, jak wiele dla niej znaczysz. Dodatkową, niestandardową opcją jest kocyk w kształcie syreniego ogona, szczególnie, gdy była wierną fanką H2O - to dopiero będzie śmieszny prezent dla przyjaciółki. Być może w takich sprzyjających warunkach twoja przyjaciółka lubi czytać i poszukuje zakładki do książki? Zakładka help me z wyciągniętą do góry ręką to naprawdę śmieszny prezent dla przyjaciółki, którego nigdy nie zapomni.

◦Przyjaciółka-fanka

W zainteresowaniach odnośnie oglądanych seriali czy filmów od wielu lat w czołówce znajduje się Harry Potter, Friends i anime, szczególnie Dragon Ball Z. Jeżeli prezent powinien być związany z którymś z tych show, to gadżety zainspirowane każdym z nich znajdziesz na 18gifts.pl. Będą to chociażby kosmetyczka friends, portfel winylowy Dragon Ball Z czy kubek w kształcie Hedwigi z Harry'ego Potter'a. 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku