Dobry sen to niezwykle istotny element dbałości o zdrowie oraz samopoczucie. Nocny, spokojny i odpowiednio długi odpoczynek jest nam po prostu niezbędny – bez niego organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Niestety współczesny tryb życia często wpływa destrukcyjnie na jakość snu, co przynosi wiele negatywnych konsekwencji. Dlatego warto sięgnąć po naturalne wsparcie w tym obszarze. Zapewni je nowa herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen, zawierająca wyłącznie naturalne składniki aktywne, takie jak ziele męczennicy, koszyczek rumianku, liść melisy i szyszki chmielu. Ta starannie opracowana kompozycja ziół wspomaga odprężenie i łagodzi objawy napięcia nerwowego, a tym samym ułatwia zasypianie. Dodatkowo, herbatka Herbapol Dobry Sen ma przyjemny smak pigwy.


Znaczenie snu jest nie do przecenienia. Zapewnia on organizmowi niezbędną regenerację, wpływa pozytywnie na nastrój, poprawia zdolność koncentracji, a nawet wspiera efektywne działanie układu odpornościowego. Gdy jesteśmy wyspani, mamy lepsze samopoczucie i więcej energii, stajemy się bardziej kreatywni, łatwiej radzimy sobie ze stresem.

Niestety współczesne tempo życia, nadmiar obowiązków, mnogość bodźców, które oddziałują na nas każdego dnia, często zakłócają właściwą higienę snu. Trudności z zasypianiem dotykają wiele osób - a zbyt krótki czy płytki, niespokojny sen nie zapewnia naszemu organizmowi niezbędnej regeneracji.

Z pomocą przychodzi natura. Herbapol, który od lat czerpie z niej inspirację do tworzenia kolejnych produktów, wprowadza nową herbatkę funkcjonalną Dobry Sen. To suplement diety, który ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu.

Herbatka zawiera wyłącznie naturalne składniki, zapakowane w wygodną, przezroczystą saszetkę:

  • ziele męczennicy - ułatwiając zasypianie, jednocześnie łagodzi objawy napięcia nerwowego, które jest wywołane stresem. Dodatkowo poprawia samą jakość snu.

  • koszyczek rumianku - wpływa zarówno na dobre samopoczucie, jak i psychiczne odprężenie.

  • liść melisy i szyszki chmielu – oddziałują pozytywnie na samopoczucie, jak i wspierają optymalny relaks. Dzięki temu ułatwiają zasypianie. 

Herbatkę Herbapol Dobry Sen wyróżnia delikatny smak pigwy, dzięki czemu wieczorny rytuał przygotowania do snu jest jeszcze bardziej przyjemny. Każda torebka jest zapakowana w oddzielną kopertkę, co sprzyja zachowaniu wszystkich walorów naparu. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów, warto sięgać po Dobry Sen regularnie, dbając równocześnie o zachowanie zdrowego stylu życia.

Herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen jest dostępna w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju.

 

Ceny:

Herbapol Herbatka funkcjonalna Dobry Sen – 6,99 zł/op. 30 g (20 torebek x 1,5 g)Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku