Lakiery hybrydy zapewniają efekt zadbanych paznokci na dwa do trzech tygodni. Płytka wygląda estetycznie - jest gładka i bez odprysków. Trzeba tylko pamiętać, że nie można z nimi przesadzić. Jeśli będziemy przykładać się do pielęgnacji paznokci oraz zachowywać przerwy od manicure hybrydowego, to nie zaszkodzą one płytce.


Lakiery hybrydy to produkty kosmetyczne w coraz to nowszych markach
i odsłonach. Kolekcje lakierów hybrydowych pojawiają się i zmieniają tak szybko, że niekiedy trudno nadążyć za aktualnymi trendami.

 

 Akwarelowe lakiery hybrydowe

W kolekcji lakierów hybryd na szczególną uwagę zasługują akwarelowe lakiery hybrydowe, którymi można tworzyć istne cuda. Dzięki zdolnościom manualnym i akwarelowym hybrydom stworzysz piękne marmurkowe paznokcie, kwiaty na paznokciach czy inne kapitalne wzory. Aplikacja tego lakieru do manicure hybrydowego jest bardzo prosta, szybka i przyjemna, a efekt genialny.

 

 Lakiery hybrydowe – zalety

Manicure hybrydowy to zabieg paznokci, który daje gwarancję na stylizację bez zadrapań, smug czy też odprysków. To metoda tak prosta do wykonania jak nałożenie zwykłego lakieru klasycznego. Hybrydy wyglądają naturalnie i jednocześnie są wytrzymałe jak żel. Hybrydowy manicure zapewnia nam perfekcyjny wygląd paznokci przez 14-21 dni.

Zalety lakierów hybrydowych do paznokci to ich konsystencja i wygodne pędzelki. Dzięki tym cechom produkt łatwo i równomiernie rozprowadzimy na płytce. Włoski pędzelka nie sterczą, dzięki niemu można dokładnie pomalować całą powierzchnię. Poza tym hybrydy to ogromny wachlarz kolorów i wzorów oraz różnorodność wykończeń. Trudno też mieć zarzuty do trwałości lakieru do hybrydy. Krycie zyskujemy zwykle po nałożeniu dwóch pełnych warstw lakieru. Lakier do hybrydy usuwa się dobrze – do tego celu można zastosować chociażby aceton lub frezarkę.

Przy lakierach hybrydowych ważna jest data ważności. Przeterminowane lakiery do wykonania hybrydy mogą nie być tak dobre. Podobnie jest z ich przechowywaniem i używaniem. W trakcie kiedy paznokcie są w lampie warto przykręcić zakrętkę i odstawić butelkę z lakierem tak, aby światło lampy nie docierało do substancji.

 

 Plusy stosowania lakierów hybrydowych

Manicure hybrydowy posiada wiele plusów. Poniżej prezentujemy kilka z nich. Warto je uwzględnić, kompletując „hybrydową wyprawkę” do paznokci na każdą okazję:

+ trwałość – do 21 dni;

+ duża gama kolorystyczna wzorów i marek;

+ łatwa dostępność – można je kupić w sklepach internetowych, galeriach i na stoiskach firmowych;

+ pędzelek – jest elastyczny, równomiernie i dokładnie rozkłada lakier;

+ konsystencja lakieru hybrydy – łatwa w nakładaniu.

 

 Lakiery do paznokci hybrydowych – recenzja

Lakiery hybrydy ułatwiły życie wielu użytkowniczkom. Uprościły malowanie i pielęgnację dłoni oraz paznokci. Hybrydy można wykonać samodzielnie i mimo że stylizacja zajmuje trochę czasu, to efekt może zachęcić każdą z nas do dalszych eksperymentów. Niepotrzebna jest też nam wizyta w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Lakiery są naprawdę rewelacyjne, trwałe, mają idealną konsystencję, dzięki czemu łatwo się je rozprowadza po płytce paznokcia i uzyskuje idealne krycie. Gama dostępnych wzorów i kolorów hybryd oraz częstotliwość pojawiania się nowych produktów jest ogromna. Poprawnie nałożony lakier do paznokci hybrydowych nie odpryskuje, ani nie zsuwa się z płytki.

 


Najczęściej zadawane pytania


Czy lakier hybrydowy to dobry wybór na co dzień do pracy?

Oczywiście wszystko zależy od tego, czym się zajmujemy i czy wolno nam mieć pomalowane paznokcie, bo np. w gastronomii muszą być krótkie i czyste. Jednak jeśli chodzi o inne zawody, to zwykle dopasowanie zależy od koloru, a hybryda sprawdzi się idealnie, jest trwała i estetyczna.

Czy hybrydę można wykonać samodzielnie?

Jak najbardziej tak, jednak wymaga to nieco wprawy. Dlatego pierwsze próby mogą okazać się nie do końca udane. Warto jednak próbować i osiągnąć w tym doskonałość. To zdecydowanie lepsze niż częste malowanie paznokci zwykłym lakierem.

Gdzie kupować lakiery hybrydowe?

Znajdziesz je w wielu drogeria, ale również w hurtowniach kosmetycznych i w sieci. Można kupować na znanych serwisach aukcyjnych, a także bezpośrednio na stronach producentów.

Jaka jest największa zaleta lakierów hybrydowych?

To z pewnością trwałość wykonanych z ich pomocą manicurów. Zwykle paznokcie pozostają piękne nawet przez trzy tygodnie, a po tym czasie nie ma potrzeby ich ściągać. Trzeba jedynie ładnie opiłować i dopełniając nałożyć nową warstwę.

Czy znajdę kolor jakiego szukam pośród lakierów hybrydowych?

Cieszą się one bardzo dużą popularnością, co sprawia, że ilość dostępnych kolorów jest bardzo duża. Z pewnością pośród nich każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.


Podobne artykuły:


Wersja do druku