Sklep internetowy CUDA Z DREWNA pracownia w której za której istnieje odpowiadają dwie osoby (Karolina i jej narzeczony Rafał) tworzą wyjątkowe zegary ścienne. Dlaczego te zegary z drewna są takie WYJĄTKOWE? Otóż cała magia w tej całej pracowni polega na tym, że u nich to klient decyduje o wszystkich elementach, które znajdą się w zegarze. Trudno to sobie wyobrazić, ale postaram się to pokrótce opisać. Wchodząc na stronę www.cudazdrewnaonline.pl można wybrać jakim zegarem (bądź innym dodatkiem z drewna) jest się zainteresowanym. W kategorii zegarów mamy dwie opcje: zegar z plastra drewna oraz zegar w metalowej obręczy z drewnianą deską. Zegary z plastra drewna dzielą się na różne podkategorie takie jak: zegar z plastra brzozy, zegar z plastra wiązu czy najbardziej popularny zegar dębowy. Jeżeli wybrany został już gatunek plastra z którego powstanie tarcza zegara to dopiero teraz zaczyna się cała frajda z zakupów w tej pracowni. zegar z drewna ścienny

Z jakich elementów wykonywane są nasze zegary z drewna na ścianę?

Klient ma możliwość zobaczyć różne plastry z wybranego gatunku i wybrać dokładnie ten, który najbardziej mu odpowiada. Kolejnym krokiem jest wybór wskazówek, które będą wskazywały godzinę na drewnianym plastrze (do wyboru 14 opcji w różnych wariacjach). Kolejnym i ostatnim krokiem jest wybór cyfr, tutaj tylko i aż do wyboru 4 warianty: cyfry białe: rzymskie i arabskie oraz analogicznie czarne: rzymskie/arabskie. Zegary z plastra drewna występują w rozmiarze 30 cm, wyjątkiem jest zegar z plastra dębowego, który można zamówić w średnicy 30 cm oraz 40 cm. Wróćmy teraz do podziału na kategorie, skoro mamy już wyjaśnione jak wygląda personalizacja na zegarze z drewna to łatwiej będzie zrozumieć jak działa personalizacja w zegarach z drewnianą deską, która znajduje się w obręczy. Klient w zegarze w obręczy wybiera najpierw średnicę zegara. Możliwe średnice dostępne cały czas w ofercie to: 35cm, 40cm, 50cm, 60cm, 70cm. Po wyborze średnicy zegara można wybrać konkretną deskę spośród dwóch gatunków, jakimi są: orzech oraz dąb. Deski mają różne ubarwienie i szerokość, natomiast każda deska widoczna w konfiguratorze będzie pasowała do zegara o średnicy 70 cm jak i również 35 cm ( są one docinane pod konkretny rozmiar zamówiony przez Klienta). Kolejnym krokiem jest wybór wskazówek i cyfr… i gotowe!
drewniany zegar na ścianę

Ręcznie robione ścienne zegary z drewna - jaki potrzebny jest czas na realizację?

Każdy ścienny zegar z drewna z naszej oferty jest wykonywany w okresie do 14 dni roboczych. Przed wysyłką produktu do Klienta jest wysyłane zdjęcie do finalnej akceptacji projektu - to jest ostatni krok, w którym można zmodyfikować zegar. Ciekawostką jest to, że cyfry z drewnianych zegarach są klejone własnoręcznie! Cały proces personalizacji może być koordynowany przez Karolinę lub Rafała, jeżeli Klient nie jest pewny odcienia deski lub potrzebuje zasięgnąć rady - jest to bezpłatne! Taki proces personalizacji wymaga większego zaangażowania twórców marki CUDA Z DREWNA, ponieważ wtedy są robione dodatkowe zdjęcia desek (w różnym świetle, ułożeniu, w obręczy) aby Klientowi było łatwiej skomponować swój idealny zegar. Oprócz zegarów w standardowej ofercie są wykonywane również indywidualne projekty zegarów z innych gatunków drewna, większych lub mniejszych średnicach - wtedy proces personalizacji jest jeszcze ciekawszy, bo klient wybiera część elementów bądź nawet wszystkie z indywidualnej oferty. Oprócz zegarów marka CUDA Z DREWNA zajmuje się również drewnianymi dodatkami do domu. Tworzą drewniane deski do krojenia, drewniane podstawki o różnych średnicach czy zestawy prezentowe. Sezonowo są dodawane ozdoby świąteczne, takie jak drewniane świeczniki w formie drewnianych gwiazd na Boże Narodzenie.
Odwiedź już teraz nasz sklep internetowy https://cudazdrewnaonline.pl i stwórz z nami idealnie pasujące do Twojego gustu ścienne zegary z drewna!

zegar z plastra drewna

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku