Nowa odsłona kolekcji perfum Rituals Cosmetics to nie tylko udoskonalony design i zrównoważone podejście. Czerpiąc inspirację z cennych składników znalezionych w najbardziej ikonicznych, starożytnych miejscach, perfumiarze Rituals w mistrzowski sposób stworzyli ekskluzywną kolekcję wspaniałych zapachów, które oczarowują.


Rituals wierzy, że perfumy wzbogacają życie, kojąc duszę swoją wysublimowaną złożonością i dodając szczególnego uroku doświadczeniom. Zapachy mają wielką moc – potrafią wywoływać wiele emocji, a także przywoływać dawno zapomniane wspomnienia. Mogą mieć wpływ na nastrój, dawać poczucie komfortu, szczęścia, spokoju, a także dodać pewności siebie. Podążaj śladem najlepszych twórców perfum i dołącz do bogatej, pełnej przygód olfaktorycznej podróży, która pozwoli zmysłom odwiedzić najbardziej ikoniczne, antyczne zakątki świata.

 

Elise Benat, twórczyni zapachów w największej na świecie prywatnej wytwórni perfum, Firmenich, tłumaczy: “Otaczające nas zapachy od zawsze inspirują mnie w codziennej pracy, dlatego projekt tworzony wraz z Rituals był dla mnie niezwykłym doświadczeniem. To marka skupiająca się na znaczeniu starożytnych tradycji zapachowych i rozumiejąca, jak ważną rolę odgrywają one w kreowaniu wspomnień, nawet tych najprostszych, codziennych. Przyjemnie jest tworzyć zapachy wiedząc, że tworzony przez nas produkt powinien dawać radość oraz pewność siebie osobie, która będzie te perfumy nosiła.”

 

Podróżując dookoła świata perfumiarze Rituals odkryli unikalne przyprawy, kwiaty oraz owoce, których połączenie pozwoliło stworzyć niezwykłe kompozycje zapachowe. W rezultacie to olfaktoryczne doświadczenie pozwoli Twoim zmysłom odwiedzić historyczne miasta Konstantynopolu i Kaszmiru, antyczne ogrody Persji czy imponujące krajobrazy Himalajów w Tybecie – a to wszystko dzięki The Iconic Collection. Odkrywaj pustynie Arabii z Roi d’Orient. Otaczaj się kwiatowymi zapachami przechadzając się po kwiatowych dolinach Indii z naszym bestsellerowym Fleurs de L’Himalaya lub ucieknij do wiosennych ogrodów w Japonii z Rêve de Hanami. Niezależnie od tego, czy pragniesz ożywczego zapachu europejskich lasów sosnowych, czy też pragniesz orzeźwiającego powiewu soli morskiej i żywicznego bursztynu z arabskich wybrzeży, wyrusz w podróż, poznaj świat zapachów i odkrywaj ich moc.

Zrównoważony wybór

 

Wszystkie perfumy zostały stworzone ze starannie wyselekcjonowanych składników, z których ponad 80% jest pochodzenia naturalnego. Zapachy w rozmiarze podróżnym mogą być w łatwy sposób uzupełniane z pomocą specjalnych refilli, dlatego możesz mieć pewność, że w Twoim bagażu nie zabraknie ulubionych perfum. Jeśli jednak zdecydujesz się na nowy zapach, wszystkie opakowania nadają się w 100% do recyklingu.

 

The Iconic Collection będzie dostępna od października 2022 w sklepach stacjonarnych oraz na rituals.com.

 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku