Prezenty świąteczne dla pracowników czy klientów to świetny zabieg marketingowy, który pomaga Ci w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, a jednocześnie niesie ze sobą sporo serdeczności, którą kierujesz do otoczenia biznesowego. Bez względu na to, w jakiej branży działasz, upominki świąteczne, które mogą być subtelnie personalizowane, są dobrym pomysłem w okresie Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, ale także przy okazji ważnych dla Twojej firmy wydarzeń. Skąd bierze się ich skuteczność i czy małe firmy również mogą z powodzeniem z takiego rodzaju marketingu korzystać?

Elegancki gest o uniwersalnym charakterze

Paczki świąteczne dla klientów i pracowników to dziś już niemal norma w dużych firmach, ale coraz przychylniej do takiego pomysłu podchodzą również właściciele mniejszych firm. Słodki upominek w szykownym opakowaniu to uprzejmy i powszechnie dobrze odbierany gest, który ma w sobie skojarzenie z relacjami o charakterze rodzinnym i przyjacielskim. Przeniesienie go na grunt zawodowy ułatwia nam tworzyć w firmie atmosferę sprzyjającą współpracy i wzajemnej pomocy. Świąteczny poczęstunek, integracja podczas uroczystej kolacji czy właśnie paczki świąteczne to dobra metoda na budowanie silnego i zgranego ze sobą zespołu, a także skracanie dystansu, jaki dzieli załogę i szefostwo. Kosz upominkowy firmy Fabulosa, pełen delikatesów oraz szykownie zapakowany z pewnością sprawi wszystkim dużo radości i zapewni wiele przyjemnych chwil po świętach.

Komu możesz podarować kosz prezentowy?

Ogromną zaletą paczek świątecznych od Fabulosa.pl jest ich uniwersalny charakter. Sprawdzą się one w każdej firmie, zarówno w tych większych, jak i mniejszych. Podarunki w formie koszy prezentowych w gustownym opakowaniu są zawsze taktowne i dobrze odbierane przez obdarowywane osoby, bez względu na nasz stopień zażyłości. Nie popełnimy nimi gafy, a dzięki subtelnej formie logowania, podarunek będzie pełnił formę nienachalnej reklamy. Paczki świąteczne wypełnione słodkimi i słonymi delicjami oraz alkoholem z wyższej półki są odpowiednim prezentem dla naszych pracowników, wspólników, kontrahentów, ale także dla klientów, którzy są z nami od lat. W elegancki sposób wyrażają wdzięczność wobec owocnej współpracy i naszą troskę o jakość tej relacji. Logowane kosze upominkowe możesz przygotować także wtedy, gdy prowadzisz mniejszą działalność.

Paczki świąteczne z najlepszych produktów

Święta to czas pełen radości, wypełniony emocjami i czasem spędzanym z bliskimi. Paczki świąteczne przygotowane i wręczone w miejscu pracy doskonale zbudują taki nastrój w firmie, a przy okazji będą elegancką formą podziękowania za mijający rok. Wszystkie kosze upominkowe Fabulosa oparte są o dobrej jakości składniki i bardzo szykownie zapakowane. Nie wymagają od Ciebie żadnej dodatkowej pracy, możesz je wręczyć zaraz po odebraniu od kuriera i mieć pewność, że dajesz upominek na wysokim poziomie, jakiego wymagają stosunki biznesowe. Różnorodna oferta ułatwi Ci wybranie upominków tak, by pasowały do Twoich planów budżetowych i ilości potrzebnych paczek. Skomponowanie samemu tak ładnych i kompletnych kompozycji zajęłoby Ci mnóstwo czasu, a na Fabulosa.pl możesz je zamówić w kilka chwil. 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku