Jeśli dysponujesz przestronnym pokojem kąpielowym możesz zdecydować się na umywalki w rozmiarze XL ? elementy wyposażenia dużych łazienek. To produkty dostępne w różnych kształtach i kolorach do wyboru. Pozwoli Ci to dopasować wybrany model do estetyki, jaka dominuje w posiadanej przez siebie, sporej łazience.

Umywalki w rozmiarze XL– elementy wyposażenia dużych łazienek. Najpopularniejsze rozmiary.

W trakcie aranżacji przestronnej łazienki (https://www.blu.com.pl/6-lazienki), powinieneś zadbać o wszystkie elementy wyposażenia. Spora przestrzeń zapewni Ci doskonałe warunki do wykreowania efektownego, modnego, a jednocześnie funkcjonalnego pomieszczenia. Może ono układać się ze strefy umywalkowej w wersji XL, wanny wolnostojącej, dużej zabudowy prysznicowej bądź też innych elementów wyposażenia. Dysponując sporym metrażem łazienki możesz zainteresować się nowoczesną ceramiką łazienkową. To umywalki w rozmiarze XL. Produkty te są dostępne w różnych kształtach, wersjach kolorystycznych i wymiarach do wyboru. Najpopularniejszymi produktami są prostokątne umywalki nablatowe o wymiarach 100,4 cm na 46,5 cm. Posiadając dużą łazienkę możesz także wybrać na perfekcyjnie wykonane umywalki ścienne meblowe o wymiarach 80 cm x 35 cm, 101 cm x 48,5 cm lub 102,5 cm x 48 cm.

Na co zwracać uwagę przy zakupie dużej umywalki łazienkowej?

W trakcie odwiedzania wielu stron internetowych, a także sklepów stacjonarnych, z pewnością nie raz natknąłeś się na ceramikę łazienkową, dostępną w ofercie różnych marek. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej powinieneś wiedzieć, czym kierować się przy wyborze konkretnego modelu umywalki XL? To element wyposażenia łazienki, który powinien przetrwać w bardzo dobrym stanie przez wiele sezonów intensywnej eksploatacji. Dlatego też powinien on być wykonany w sposób trwały i estetyczny. Trwałe umywalki w dużym rozmiarze, które nie wymagają czasochłonnego czyszczenia, to produkty wykonane z akrylu sanitarnego z powłoką ochronną Clean Plus+. Stanowi ona doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu z powierzchni wybranej przez siebie umywalki XL bez trudu usuniesz osady z mydła, kamień czy inne zanieczyszczenia, bez obawy o to, że uszkodzisz powierzchnię posiadanej przez siebie ceramiki sanitarnej w rozmiarze XL. Możesz zdecydować się na duże umywalki, wykonane przy użyciu technologii Super Smooth. Dzięki temu rozwiązaniu, na powierzchni tych umywalek, nie powstają nieestetyczne zacieki, ponieważ ma ona wysoki poziom higroskopijności.

Duże umywalki z podwójnymi bateriami- doskonała ceramika sanitarna przeznaczona dla większych rodzin

Jeśli w Twoim domu lub mieszkaniu przebywa na co dzień sporo osób, możesz zdecydować się na sprawdzone rozwiązanie i wybrać umywalki XL z 2 bateriami. Dzięki temu elementowi wyposażenia, w trakcie wykonywania zabiegów higienicznych, z wyżej wymienionej ceramiki sanitarnej, mogą korzystać dwie osoby jednocześnie. To spora oszczędność czasu.  Wkomponowanie umywalki XL z dwoma bateriami, w sporej wielkości łazience, nie stanowi żadnego problemu. Proces instalacji tych produktów również nie jest skomplikowany. W ofercie marki Koło znaleźć można duże umywalki meblowe z podwójnymi otworami na baterie. To ceramiczne elementy wyposażenia łazienki w prostokątnym kształcie z powłoką ochronną typu Reflex. Umywalki XL z podwójnymi bateriami z kolekcji koło Traffic sprawią, że posiadana przez Ciebie łazienka stanie się praktycznym w użytkowaniu pomieszczeniem. To świetny pomysł na aranżację prywatnej łazienki, która docelowo ma znajdować się przy posiadanej przez Ciebie sypialni. Zastosowanie powłoki Reflex umożliwia szybkie spływanie kropli wody, osadzających się na powierzchni tej ceramiki łazienkowej. Dzięki temu nie powstają nieestetyczne i trudne do usunięcia zacieki, a także przebarwienia czy zabrudzenia.

Umywalki w rozmiarze XL w nietypowych kształtach

Jesteś zwolennikiem oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych i pragniesz wprowadzić je do posiadanych przez siebie pomieszczeń? Nic prostszego! Zdecyduj się na umywalki XL w nietypowych kształtach z dodatkowymi elementami konstrukcji. Bardzo popularnymi modelami, które cieszą się dużym zainteresowaniem wymagających klientów są umywalki XL z bardzo szerokim rantem. To produkty znanej i cenionej, holenderskiej marki IÖ. Te ścienne umywalki meblowe w dużym rozmiarze mają długość 102,5 cm. Szerokie krawędzie, umieszczone po prawej i lewej stronie, mogą posłużyć do ustawienia na nich środków czystości lub ozdób. Rewelacyjnym uzupełnieniem aranżacji łazienki zaprojektowanej i wykonanej w stylu ultranowoczesnym może być umywalka XL z kolekcji Roca Othake. Wyrób ten znajduje się w atrakcyjnej cenowo ofercie Salonów Łazienek BLU. Ta nablatowa umywalka w wersji XL ma kształt, który można porównać do muszli skorupiaka. To produkt bez przelewu, z ceramiczną osłoną przepływu, wykonany w całości z innowacyjnego materiału Fineceramic. Finezyjny kształt i podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne, to jedne z wielu zalet, jakimi wyróżnia się ten model umywalki XL w nieregularnym kształcie.

 

Przestronne łazienki i pokoje kąpielowe mogą być uzupełnione o umywalki XL. To ceramika sanitarna w kształcie kwadratowym, prostokątnym bądź też w wersji asymetrycznej.

 

              


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku