Wynajem magazynów samoobsługowych to obecnie jedna z najpopularniejszych usług na magazynowym rynku na Dolnym Śląsku. Wrocław to doskonały przykład miasta, gdzie zapotrzebowanie w tym obszarze jest bardzo duże.

Czym są magazyny samoobsługowe?

 

Magazyny samoobsługowe często nazywane są mini przechowalniami. Znajdują się one w większych obiektach, które pod wieloma względami są bardzo dobrze przystosowane do usługi najmu. Klienci mogą liczyć tu na rozmaite udogodnienia, takie jak np. możliwość skorzystania z wózków koszowych czy paletowych. Najbardziej charakterystyczną cechą tych magazynów jest niewielka powierzchnia. Najmniejsze boksy mają metraż 1-2 m kw. Omawiana usługa adresowana jest głównie do osób prywatnych oraz do osób mających firmy należące do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. O najmie magazynów samoobsługowych często się mówi jako o alternatywie dla najmu ogromnych hal magazynowych, niemniej w praktyce są do dwie różne usługi.

 

Magazyn samoobsługowy we Wrocławiu – jak go wynająć?

 

Jest parę istotnych kwestii, które trzeba mieć na uwadze, decydując się na magazyn do wynajęcia. Wrocław daje pod tym katem niemałe możliwości wyboru. Magazyn powinien być przede wszystkim dopasowany do konkretnych potrzeb – zarówno jeśli chodzi o jego powierzchnię, jak i lokalizację. Indywidualni klienci Kangu Self Storage są najczęściej zainteresowaniu najmniejszymi boksami. Chcąc wynająć magazyn, należy zgłosić się do biura wybranego usługodawcy i na miejscu załatwić wszystkie formalności. Na ogół nie ma konieczności dokonywania wcześniejszej rezerwacji konkretnego magazynu. Często też istnieje opcja zawarcia umowy na odległość – za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Magazyn samoobsługowy we Wrocławiu – o czym pamiętać?

 

Klienci korzystający we Wrocławiu z magazynów samoobsługowych muszą pamiętać przede wszystkim o tym, że zawarcie umowy jest równoznaczne z akceptacją regulaminu usługodawcy. Określa on m.in. to, jakich rzeczy nie wolno przechowywać w boksach. Na zakazanej liście znajdują się np. materiały wybuchowe czy broń.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku