Rozczesywanie włosów źle Ci się kojarzy? Masz szarpania się z włosami? Szczotki do włosów Olivia Garden sprawią, że zażegnasz ten problem raz na zawsze, a czesanie włosów będzie przyjemne! Komfort rozczesywania zarówno na sucho jak i na mokro. Szeroki wybór umożliwia idealne dopasowanie szczotki do włosów nie tylko do preferencji pielęgnacyjnych i stylu życia, ale również rodzaju, gęstości i długości włosów. Dowiedz się więcej co szczotki Olivia Garden mają do zaoferowania! — Polecamy!


Czy szczotki do włosów mają wpływ na kondycję włosów i skóry głowy?

Każdy, komu zależy na świetnej kondycji włosów powinien poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniej szczotki do włosów. Często bywa tak, że przeznaczamy masę pieniędzy na fryzjera, farby, czy kosmetyki do codziennej pielęgnacji, a zapominamy o kluczowej sprawie — szczotce do włosów, z którą każdego dnia nasze włosy mają styczność. Wybór szczotki nie pozostaje bez wpływu na wygląd i kondycje naszych włosów. Już samo szczotkowanie włosów odpowiednią szczotką przynosi masę korzyści i może wzmocnić lub osłabić efekt pielęgnacji. Szarpanie włosów może powodować łamanie i osłabienie, a w efekcie matowe i rozdwojone końcówki. To jeszcze nie wszystko! Poza gładkim i bezpiecznym dla włosów rozczesywaniem jest jeszcze kwestia masażu głowy. Pamiętajmy, że delikatny i codzienny masaż skóry głowy podczas rozczesywania włosów świetnie wpływa na ich kondycję. Lepsze ukrwienie skóry, masaż cebulek włosowych — to wszystko pobudza wzrost i odżywienie włosów. Czesanie włosów połączone z masażem skóry głowy w efekcie dłuższego stosowania daje nam zdrowe i pobudzone do szybszego wzrostu włosy.

Szczotki Olivia Garden do rozczesywania włosów na mokro

Nieważne czy lubisz rozczesywać włosy na mokro, czy nie, to dziś już masz wybór. Niezależnie od tego co wybierzesz, ze szczotkami Olivia Garden czeka Cię przyjemne rozczesywanie kosmyków włosów bez szarpania i łamania końcówek włosów. Rozczesywanie włosów na mokro zwykłym grzebieniem i szarpanina z kołtunami po kąpieli to już zamierzchła przeszłość. Szarpanie, wypadanie i inne trudności, z którymi dotąd trzeba było borykać się nawet w salonach fryzjerskich odchodzą już w niepamięć. Szczotki do włosów Olivia Garden są tak zaprojektowane, że włosy prześlizgują się między włosiem lub wypustkami gładko i super lekko, a włosie (syntetyczne lub naturalne) masuje skórę głowy.

Szczotki do włosów Olivia Garden z włosia dzika — jak o nie dbać?

Szczotki Olivia Garden z łatwością utrzymamy w czystości. Specjalnie zaprojektowane antystatyczne materiały nie łapią kurzu, a konstrukcje szczotki są przewiewne. Dużo wolnych przestrzeni w modelach Fingerbrush pozwala na szybkie umycie szczotki oraz łatwe wyjęcie włosów, które każdego dnia wypadną nam podczas czesania. Pamiętajmy, że jeśli wybierzmy model z włosiem dzika powinniśmy zatroszczyć się o taką szczotkę nieco inaczej. Poza jego wspaniałymi właściwościami włosie dzika jako naturalne wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Aby szczotki z włosiem dzika na długo zachowały swoją jakość i właściwości powinniśmy myć je letnią wodą i szamponem do włosów. Wówczas włosie dzika będzie służyć nam bardzo długo! Pamiętajmy też o tym, by włosie dzika zawsze pozostawiać do naturalnego wyschnięcia, np. na ręczniku, skierowane kosmykami dół.

 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku