Firma Nu Skin® nie zwalnia tempa i po raz kolejny prezentuje nowość w swojej ofercie. Od teraz w jej szerokim portfolio dostępny będzie kolagenowy suplement diety – Beauty Focus Collagen+, którego regularne stosowanie to sposób na uzyskanie widocznych efektów przeciwzmarszczkowych i pięknego wyglądu cery. Poznaj jego zalety i już dziś rozpocznij swoją podróż do promiennej skóry!


Czym jest piękna skóra? Samo pojęcie „piękna” to kwestia bardzo subiektywna, jednak dla wielu z nas piękno to szczególna cecha, która sprawia przyjemność naszym zmysłom i podnosi nas na duchu. I pomimo tego, że zwykło się mówić, że nie liczy się to, co na zewnątrz, ale to, co w środku – trudno jest zadbać właściwie o jedno i drugie. Czas to zmienić! Dzięki Beauty Focus Collagen+ to możliwe i co więcej, możemy to robić jednocześnie.

 Poznaj Beauty Focus Collagen+ od Nu Skin®

Nowość marki Nu Skin® to innowacyjny kolagenowy suplement diety, który zawiera wyselekcjonowane przez ekspertów składniki. To dzięki nim produkt ma udowodnione działanie przeciwstarzeniowe. Każda saszetka Beauty Focus Collagen+ zawiera peptydy kolagenowe, które pomagają utrzymać elastyczność i prawidłową strukturę skóry. Składnik ten wpływa także pozytywnie na promienny wygląd, a nawet sprzyja redukcji zmarszczek wokół oczu. Prócz peptydów w składzie nowości od Nu Skin® znajdują się także wyciąg z oleju pszenicznego, będącego roślinnym źródłem ceramidów, oraz luteina pozyskiwana z kwiatów aksamitki, która stanowi naturalny pigment karotenoidowy.

Działanie potwierdzone badaniami

Codzienne stosowanie Beauty Focus Collagen+ pomaga utrzymać elastyczność i prawidłową strukturę skóry, wpływa pozytywnie na jej rozświetlenie oraz zmniejsza głębokość zmarszczek wokół oczy. Co więcej, potwierdzają to niezależne badania kliniczne, przeprowadzone na 60 zdrowych osobach dorosłych w wieku od 40 do 60 lat, które przyjmowały suplement raz dziennie przez 120 dni (4 miesiące). Na podstawie wyników badania dermatolog ocenił, że u osób, które stosowały Beauty Focus Collagen+, wystąpiła znacząca poprawa blasku, tekstury i ogólnego wyglądu w porówaniu do stanu wyjściowego*. W tym samym badaniu naukowcy oceniali również widoczną skuteczność przyjmowania Beauty Focus Collagen+ raz dziennie oraz codziennego stosowania pielęgnacji ageLOC® LumiSpa przez 4 miesiące. Dermatolog ocenił, że u osób, które stosowały zarówno ageLOC® LumiSpa, jak i Beauty Focus Collagen+, po 4 miesiącach nastąpiła statystycznie istotna poprawa w zakresie promienności, tekstury i ogólnego wyglądu w porównaniu ze stanem wyjściowym (p<0,05), przewyższająca korzyści zaobserwowane w przypadku stosowania samego systemu ageLOC® Lumi Spa.

Jeszcze więcej plusów

Oprócz doskonałych właściwości Beauty Focus Collagen+ ma także inne zalety. Przede wszystkim jest to orzeźwiający, pomarańczowy smak oraz wygodne opakowanie. W każdym pudełku znajduje się 30 saszetek (każda po 3,2 g) – po jednej na każdy dzień. Dzięki porcjowaniu i pojedynczych opakowaniach, produkt można mieć przy sobie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy – w domu, w pracy, na wakacjach lub wyjeździe służbowym. Co więcej, łatwo go także przygotować – wystarczy, że zawartość jednej saszetki rozpuścimy w 100 ml wody i wypijemy po kilku minutach. Produkt może być dodawany zarówno do zimnych i ciepłych napojów lub do potraw (owsianka, smoothie, jogurt), bez szkody dla jego skuteczności.


Najczęściej zadawane pytania


Kolagen- co to za substancja?

Kolagen to białko występujące głównie w tkance zwierzęcej. Zapewnia siłę i strukturę tkankom łącznym organizmu. Kolagen jest białkiem najobficiej występującym w ludzkim ciele, ponieważ znajduje się w skórze, mięśniach, kościach, zębach i chrząstkach. Przyczynia się do uelastycznienia skóry. Można go podzielić na mniejsze peptydy, które są wykorzystywane do wzrostu i naprawy kości. Był używany w celach kosmetycznych, a także jako wypełniacz zmarszczek i zagęszczacz do ust.

Jakie korzyści daje stosowanie kolagenu w kosmetykach i zabiegach?

Korzyści ze stosowania kolagenu w kosmetykach są następujące: kolagen stanowi barierę ochronną dla komórek skóry, przyczynia się do redukcji zmarszczek ,może pomóc w chorobach skóry, takich jak egzema, łuszczyca i trądzik różowaty, może leczyć trądzik poprzez łagodzenie stanu zapalnego, może pomóc w oparzeniach słonecznych, zapewniając dodatkową warstwę ochrony przed promieniami UV

Jakie są zagrożenia i skutki uboczne związane ze stosowaniem kolagenu w kosmetykach i zabiegach?

Zagrożenia i skutki uboczne stosowania kolagenu w kosmetykach i zabiegach nie są jeszcze dobrze poznane. Istnieje kilka możliwych skutków ubocznych, takich jak rumień, zapalenie skóry, kontaktowe zapalenie skóry, pokrzywka i alergiczne kontaktowe zapalenie skóry. Objawy te mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak rodzaj używanego produktu lub indywidualna wrażliwość na niektóre składniki. Więc nie zawsze będą związane z samym kolagenem.

Jakie są rodzaje kolagenu?

Kolagen to rodzaj białka, które znajduje się w organizmie. Jest to jedno z najobficiej występujących białek w ludzkim ciele. Istnieją różne rodzaje kolagenu, które pełnią różne funkcje. Rodzaje kolagenu: 1) Kolagen typu 1 ? ten rodzaj kolagenu znajduje się w chrząstce, skórze i kościach. Pomaga zapewnić siłę i elastyczność tym tkankom. 2) Kolagen typu 2 ? ten rodzaj kolagenu znajduje się również w chrząstce, skórze i kościach. Pomaga również zapewnić siłę i elastyczność tym tkankom, ale także pomaga we wzroście i naprawie komórek. 3) Kolagen typu 3 ? ten rodzaj kolagenu można znaleźć w chrząstce, skórze, kościach, naczyniach krwionośnych, więzadłach, ścięgnach i rogówce.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania kolagenu na skórę?

Nie ma przeciwwskazań do stosowania kolagenu na skórę, ale należy zachować pewne środki ostrożności. Kolagen nie powinien być nakładany na otwarte rany, oparzenia lub wysypki Nie należy go stosować, jeśli masz alergię na jeden ze składników produktu i nie powinien mieć kontaktu z twoimi oczami.


Podobne artykuły:


Wersja do druku