Wspaniałe uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy. Konfetti w tubie jest doskonałym sposobem, by uświetnić każdą ważną okazję. By podkreślić punkt kulminacyjny imprezy lub urozmaicić zabawę konfetti tuba jest najlepszym pomysłem! Jak używać konfetti oraz w jakich okolicznościach sprawdzi się najlepiej?


Czym jest konfetti w tubie?

Konfetti to malutkie lekkie i drobne elementy zrobione z papieru, plastiku lub innego tworzywa, które są wyrzucane w powietrze ze specjalnej pneumatycznej tuby. Dają niezwykły efekt wizualny powolnie opadając na ziemię i meble.

Historia konfetti

Ta nietuzinkowa ozdoba wywodzi się podobno ze starożytnego Rzymu, gdzie podczas świętowania ludzie podrzucali drobne słodkości i przysmaki, co miało być symbolem obfitości i zapewnić wszystkim dobrobyt. Kolejne wzmianki o konfetti określono na 1884 rok w Rio De Janeiro, gdzie podczas festiwalu zakazano rzucania jajkami i jedzeniem. Ludzie zaczęli podrzucać małe papierowe skrawki, które było o wiele bezpieczniejsze. Później we francuskim kasynie właściciel zaskoczył gości papierowym deszczem wyrzucając z balkonu na ludzi kolorowe i błyszczące skrawki papieru. Od tej pory konfetti stało się niezwykle popularne i wspaniale podkreśla ważne okazje. Współczesne konfetti pozwala z hukiem wystrzelić kolorowe ozdoby z tuby pneumatycznej.

 

Kiedy warto użyć konfetti tuba?

Najczęściej jest wykorzystywane podczas hucznych imprez takich jak:

• Sylwester

• Wesela

• Urodziny

• Rocznice ślubu

• Wieczory panieńskie

• Oświadczyny

• Absolutoria

Każda ważna okazja jest dobra do świętowania i wystrzelenia wspaniałych kolorowych ozdób. Dziś można dopasować konfetti do okazji wybierając różne kształty drobnych elementów. Niezwykle szeroki asortyment można znaleźć na stronie https://szklanatorebka.pl/pl/c/TUBY-STRZELAJACEKONFETTI/539. Od złotych gwiazdek przed czerwone serca idealnie nadające się na zaręczyny po białe motyle, które świetnie nadają się na ślub. Podczas zaręczyn lub innych romantycznych sytuacji można wybrać płatki róż, które świetnie wkomponują się w sytuację.

Konfetti często jest wykorzystywane w fotografii, ponieważ kolorowe kształty wzbite w powietrze olśniewająco wyglądają na zdjęciach.

Jak uruchomić konfetti w tubie?

Aby uruchomić konfetti w tubie należy lekkim, lecz szybkim ruchem zgodnie z kierunkiem strzałek narysowanych na opakowaniu przekręcić dolną część tuby. W tym momencie tysiące malutkich pięknych drobinek wystrzeli w powietrze. Najlepiej strzelać do góry, by konfetti poleciało jak najwyżej. Efekt można wtedy obserwować dłużej.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku