Jonizacja powietrza to skuteczna metoda filtracji stosowana w oczyszczaczach powietrza. Sprawdza się zarówno w domach, mieszkaniach, jak i większych powierzchniach, np. biurowych. Nowoczesne generatory jonów stosowane w urządzeniach do sterylizacji powietrza jak np. w Fellowes AeraMax Pro AM 4 PC oczyszczacz z jonizatorem, są nie tylko skuteczne ale także bezpieczne.

Jakie są zalety skutecznej jonizacji?


W jakich miejscach sprawdza się oczyszczacz  do powietrza Fellowes z jonizacją?

Jonizator powietrza to urządzenie, które produkują korzystne dla człowieka jony ujemne, tym samym ograniczając jony dodatnie. Oczyszczacz do powietrza Fellowes to doskonałe rozwiązanie, szczególnie tam gdzie pracuje dużo sprzętów elektronicznych, jak komputery, drukarki, czy nawet telewizory. Powietrze w różnych pomieszczeniach jest wypełnione zanieczyszczeniami, alergenami ale także jonami dodatnimi, które w głównej mierze emitują urządzenia elektryczne. Za duże stężenie dodatnich jonów niekorzystnie wpływa na samopoczucie, a także zdrowie i koncentrację. Korzystanie w pomieszczeniu z oczyszczaczy takich jak  Fellowes AeraMax Pro AM 4 PC oczyszczacz z jonizatorem, znacząco poprawia jakość powietrza. Jonizatory są szczególnie polecane dla osób z alergią i obniżoną odpornością.

Jak działa proces jonizacji w Fellowes AeraMax Pro AM 4 PC oczyszczacz z jonizatorem?

Technologia, którą zastosowano w oczyszczaczu Fellowes, czyli jonizacja PlasmaTrue to jeden z aż 4 niezwykle zaawansowanych poziomów filtracji powietrza. Zamontowany w urządzeniu generator produkuje i uwalnia jony, które skutecznie usuwają patogeny na poziomie molekularnym. Dzięki temu otoczenie jest wolne od bakterii, wirusów, alergenów, zarodników pleśni i grzybów.
Dobrej klasy oczyszczacze powietrza wykorzystują jonizację jako niezbędny etap filtracji. Skuteczna jonizacji, pozytywnie wpływa na koncentrację, zdrowie i samopoczucie. Największe marki wykorzystują jonizację do swoich urządzeń, tym samym zapewniając klientom najwyższy poziom jakości powietrza.

Oczyszczacz powietrza Fellowes z jonizacją- stawiaj na sprawdzone marki

Oczyszczacze powietrza od Fellowes to urządzenia skuteczne i zaawansowane. Dzięki sprawdzonej skuteczności a także bardzo dużej powierzchni oczyszczania, w przypadku większym modeli, znajdują zastosowanie nie tylko w prywatnych domach, ale także szkołach, przedszkolach, przychodniach lekarskich. Dobrej klasy sprawdzony oczyszczacz powietrza, cieszy się uznaniem wśród klientów, ale także niezależnych recenzentów. Oczyszczacze do powietrza Fellowes są na tyle zaawansowana, że kupić je można jedynie w profesjonalnych sklepach z urządzeniami do sterylizacji powietrza.
 
W większości urządzeń tego producenta zastosowano złożoną filtrację a także jonizację, oczyszczacze są wysoce energooszczędne, nawet te z bardzo dużą wydajnością, można nimi sterować przy pomocy aplikacji mobilnej. Kupując oczyszczacz powietrza, należy pamiętać, że tylko zaawansowana i złożona filtracja stanowi gwarancję skuteczności.
Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku