Zdjęcia to doskonała pamiątka i sposób na uwiecznienie wspaniałych chwil. W dzisiejszych czasach większość zdjęć przechowujemy w formie elektronicznej, jednak nic nie zastąpi tradycyjnej, fizycznej formy zdjęć. Doskonałym pomysłem jest dawanie zdjęć jako prezent. Może on mieć różne formy. Z pewnością taki upominek sprawi obdarowanemu wielką radość i wywoła uśmiech na jego twarzy, jednak także samo opakowanie jest nie mniej ważne od zawartości.

Obecnie istnieje bardzo dużo sposobów na zapakowanie prezentów. Na rynku dostępnych jest wiele opcji, które od razu oczarują obdarowanego. Jeżeli nie wiesz w jakiej formie przygotować i zapakować prezent, to ten artykuł z pewnością będzie pomocny.

Album to dobre rozwiązanie dla osób nostalgicznych i kreatywnych. Jest to też sposób na prezent niskobudżetowy, ponieważ obecnie możliwe jest tanie wywołanie zdjęć. Każdy, kto dostanie zdjęcia w takiej formie, na pewno doceni wkład włożony we własnoręczne przygotowanie albumu. Samodzielnie wklejone zdjęcia i własnoręczne podpisy nadają albumowi charakteru i wzmacniają wartość sentymentalną.

Album zdjęciowy można zapakować w papier prezentowy lub użyć papierowego pudełka. Mnogość nadrukowanych wzorów i kolorów daje szeroki wybór i wiele możliwości do stworzenia wspaniałych kompozycji pakunku, a dodanie wstążek i taśm ozdobnych nada niepowtarzalnego uroku.

Drewniane pudełko na fotoksiążkę

Fotoksiążka to doskonały prezent na każdą okazję. Sprawdzi się zarówno na Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka, jak i na urodziny czy rocznice. Przypomina tradycyjny album ze zdjęciami, jednak zdjęcia wydrukowane są już na stronach. Taką książkę można dowolnie zaprojektować, dodając swoje własne napisy, opisy pod zdjęciami i inne dodatki. Do wyboru dostępne są także różne formaty książki. To także dobry sposób dla lubiących wygodę i szybkie, efektowne rozwiązania - wystarczy skorzystać z gotowych szablonów, dostępnych w kreatorze. 

Idealnym opakowaniem na fotoksiążkę jest drewniane, ozdobne pudełko. Takie pudełko z łatwością znajdziesz w Internecie. Zaletą takiego opakowania jest to, że można wygrawerować na nim dowolny napis, dedykację lub inne aplikacje. Takie pudełko może stanowić również dekorację na półce, ponieważ obdarowana osoba z pewnością będzie chciała je wyeksponować na swoim regale.

Ozdobna koperta jako opakowanie ramki na zdjęcia

Zdjęcie oprawione w ramkę to również wspaniała opcja na podarunek dla bliskiej osoby. Zaletą jest to, że ramki w przeciwieństwie do albumów, można przez cały czas eksponować i dzięki temu codziennie przypominać sobie miłe chwile. Obecnie bardzo popularną opcją są również plakaty z kolażem różnych fotografii, które z łatwością można zamówić przez Internet i dowolnie personalizować.

Ramkę na zdjęcia można zmieścić w ozdobnej kopercie prezentowej. Dostępnych jest wiele kopert, o różnych wymiarach i wzorach. Można w nie zapakować zarówno małe ramki, jak i plakaty o dużych formatach. Używając odpowiednio dopasowanej koperty, nie trzeba wykorzystywać papieru prezentowego, a uzyskany efekt będzie schludny, elegancki i efektowny.

Dekoracyjna torba na multimedialną ramkę

Multimedialna ramka na zdjęcia to pomysł na prezent z nieco większym budżetem i doskonała opcja dla osób lubiących nowoczesne gadżety. Przede wszystkim wielką zaletą takiej ramki jest to, że może pokazywać kilka zdjęć, które co jakiś czas się zmieniają. Stanowi to duże urozmaicenie w porównaniu do standardowej ramki. Takie rozwiązanie łączy tradycję i nowoczesność i z pewnością przypadnie każdemu do gustu. 

Dobrym sposobem na zapakowanie ramki multimedialnej będzie użycie torby prezentowej z zamknięciem na rzep. Należy pamiętać, aby ramkę odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniem. W tym pomocna będzie bibuła pakowa - pozwoli ona na wypełnienie wolnych przestrzeni w torbie. Zamknięcie na rzep zabezpiecza prezent przed przypadkowym wypadnięciem, a uchwyt pozwala na swobodne transportowanie pakunku.

Wszystkie te sposoby na prezenty ze zdjęciami będą z pewnością piękną i wzruszającą pamiątką, a użycie ciekawych opakowań może zaintrygować i wywołać ekscytację. Taki rodzaj prezentu zostanie z obdarowaną bliską osobą na długie lata i będzie przypominał jej o obdarowującym. 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku