Czy znasz markę Persol, której logiem jest charakterystyczna, srebrna strzała? Jeśli nie, czas najwyższy to zmienić. Ta włoska firma powstała w 1917 roku i była jednym z pionierów w produkcji okularów przeciwsłonecznych. Po dziś dzień to się nie zmieniło, a obecna oferta obejmuje nie tylko okulary przeciwsłoneczne, ale również oprawki do okularów korekcyjnych. Jeśli cenisz sobie wysoką estetykę oraz doskonałe wykonanie, warto się z nią zapoznać.

Persol – okulary przeciwsłoneczne z klasą

Marka Persol dba o to, aby każdy jej produkt w pełni zadowalał nawet najbardziej wymagających. Dlatego oprawki okularów sygnowanych logiem tej firmy tworzone są z najlepszej jakości materiałów, a podczas produkcji korzysta się z autorskich rozwiązań technologicznych. Najbardziej znane to System Meflecto - wykonane z jego zastosowaniem oprawki mają elastyczne noski oraz zauszniki, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do kształtu głowy.

Jeśli chodzi o materiały, tu trzeba podkreślić, że Persol korzysta z takich jak tytan czy tworzywa sztuczne, ale produkcja to unikalne połączenie zastosowania najnowszych maszyn z pracą ręczną. Tak, tak – okulary z logo srebrnej strzały mają swoją duszę i w formowaniu każdych oprawek bierze udział wykwalifikowany rzemieślnik. To ewenement na skalę światową i wyróżnik Persol.

A jakie to oprawki? Persol myśli o każdym możliwym rozwiązaniu, dlatego przygotowano ich szeroki wybór – zaczynając od pilotek i okrągłych, kończąc na motylkach oraz nieregularnych. Dlatego niezależnie od tego, jakiego kształtu jest Twoja twarz, nie będziesz mieć problemu z dopasowaniem perfekcyjnie pasującej do niej oprawki.

Persol to styl i ochrona wzroku

Persol oferuje wysokie standardy ochrony wzroku, co zawdzięczamy zastosowaniu wysokiej jakości filtrów UV w soczewkach okularów. Dzięki temu wglądasz estetycznie, a zarazem chronisz się przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego, a także – co jest podstawową funkcją okularów – chronisz wzrok przed zmęczeniem spowodowanym silnym nasłonecznieniem. Persol oferuje także soczewki z polaryzacją, które polecane są kierowcom i osobom pracującym na otwartej przestrzeni. Eliminacja refleksów światła znacznie podnosi bezpieczeństwo oraz zapewnia perfekcyjne widzenie!

Postaw na Persol!

Okulary Persol to same zalety, dlatego warto nabyć okulary tego właśnie producenta. Znajdziesz je w dobrej cenie na salonach optycznych Vision Express. Możesz także sprawdzić dostępne propozycje przez internet – w tym celu zajrzy na stronę visionexpress.pl.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku