Silikonowe dildo z przyssawką ? niby zwykłe dildo, ale jednak nie do końca. Dodatkowy element, czyli przyssawka, sprawia, że gadżet pozwala na o wiele więcej. To nowy sposób na rozkosz, która czeka nas, jeśli tylko znajdziemy kawałek gładkiej powierzchni, by przymocować do niej ten gadżet. Oto poradnik na temat tego, jak bezpiecznie bawić się dildo z przyssawką!


Dlaczego dildo z przyssawką jest super?

Użytkowanie dildo ma nam dostarczać nie tylko przyjemności, ale także powinno być wygodne i bezpieczne. Zwykłe dildo to wspaniały towarzysz samotnych oraz wspólnych zabaw, jednak takie akcesorium daje nam więcej możliwości na popuszczenie wodzy wyobraźni. 

To właśnie przyssawka sprawia, że dildo pozwala na czerpanie przyjemności w sposób, który nie wymaga od nas wykorzystania rąk. Przytwierdzimy je do każdej gładkiej powierzchni, a następnie możemy czerpać przyjemność w dowolny satysfakcjonujący dla nas sposób.

 

Gdzie kupić najlepsze dildo z przyssawką?

Różnego rodzaju dilda z przyssawką można kupić np. w sklepie Kinky Winky. To renomowany sexshop online, który stawia na najlepsze doznania, edukację, bezpieczeństwo i sprawdzone produkty, co do których jakości nie ma żadnych wątpliwości. 

Można tam kupić m.in. grube realistyczne dildo z przyssawką. To gadżet, który pokochają osoby, które weszły już na wyższy poziom erotycznych zabaw. Dildo analne z przyssawką to gadżet idealny dla wszystkich chcących spróbować czegoś, co zawsze było dla nich sferą tabu. Mnogość modeli i kolorów sprawia, że w Kinky Winky każdy znajdzie coś dla siebie.


 

Czarne dildo z przyssawką

Dildo z przyssawką i bezpieczna zabawa

Na bezpieczeństwo użytkowania zabawki takiej jak dildo wpływa nie tylko sposób, w jaki korzystamy gadżetu, ale także materiał, z jakiego go wykonano, jego kształt, a nawet lubrykant, który będziemy stosować. Akcesorium możemy używać zarówno w sposób tradycyjny, czyli z użyciem rąk, jak i przyklejając je na przykład pod prysznicem. 

Taki gadżet otwiera nas na dodatkowe doznania, o których mogliśmy nawet nie wiedzieć. Dildo sprawdzi się świetnie zarówno podczas samotnej zabawy, jak i urozmaici nasze igraszki z partnerem lub partnerką. To niezwykle uniwersalna zabawka erotyczna.

Przyjemność to także poczucie bezpieczeństwa. W przypadku używania dobrego dilda najważniejsze jest odpowiednie nawilżenie. Wybierając produkty, które oferuje uznany sklep, jak Kinky Winky, mamy pewność, że dilda z przyssawką wykonane są z bezpiecznego dla naszego ciała silikonu medycznego. 

To wyjątkowa przyjemność i bezpieczna zabawa, czyli zestaw, którego potrzebujemy podczas erotycznych doznań. Warto pamiętać, że zabawki uwielbiają nawilżanie, a te wykonane z silikonu, świetnie dogadują się z lubrykantami na bazie wody — nie doprowadzają one do uszkodzenia silikonowej powłoki, z którą styka się nasza skóra. Warto wspomnieć też o żelach antybakteryjnych do czyszczenia zabawek, szczególnie jeśli chcemy czasem wykorzystać nasze dildo do analnych igraszek.

 

Przyjemność i odpowiedzialność

Zawsze pamiętajmy o tym, że w seksie najważniejsza jest dobra zabawa frajda, którą czerpiemy. Zarówno podczas samodzielnych zabaw, jak i wtedy, gdy towarzyszą nam partnerzy czy partnerki. Dzielenie się doznaniami to coś wyjątkowego, a wykorzystywanie świetnych zabawek daje jeszcze więcej przestrzeni na intymne doznania. Jeśli więc zależy nam na niezapomnianych przeżyciach, wykorzystajmy do tego bezpieczne dla naszego ciała gadżety.


 Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku