Rozpala zmysły i podnosi temperaturę w sypialni. Ostre body erotyczne to rodzaj bielizny charakteryzującej się skąpą konstrukcją i akcentami pozwalającymi zachować pełną swobodę intymnych zbliżeń. Dedykowane kobietom o dużym temperamencie i bogatej wyobraźni, zwielokrotnia doznania i zachęca do eksperymentów. Obawiasz się, że nie masz dość odwagi, żeby ciało opleść dekoracyjnymi taśmami? Zobacz body erotyczne w trzech (również subtelnych!) odsłonach.

Idealne body erotyczne współgra z kobiecym ciałem

Bielizna erotyczna najczęściej jest projektowana w taki sposób, żeby mogła towarzyszyć kochankom w trakcie trwania stosunku. Współgrająca z kobiecym ciałem, pozostaje na swoim miejscu, zapewniając swobodny dostęp do kobiecych miejsc intymnych. Dekoracyjne taśmy, transparentne koronki i niegrzeczne siatki zwielokrotniają doznania i dostarczają nowych, erotycznych przeżyć. Polska marka Obsessive dba o jakość łóżkowych eksperymentów, proponując coś więcej niż ostre body erotyczne. W ofercie producenta nie zabrakło modeli dedykowanych nieśmiałym.

Erotyczne body dla nieśmiałych

Miękka koronka o gęstym splocie, głębokie wycięcia, subtelnie eksponujące piersi i nieprzezroczyste wstawki, pozwalające zamaskować problematyczne miejsca. Erotyczne body dla nieśmiałych wspiera poczucie pewności siebie. Modele dostępne w klasycznym czarnym kolorze warto czasem zastąpić głęboką czerwienią, a kiedy poczujesz się pewniej – poszukać nieco odważniejszych rozwiązań.

Krok w stronę rozkoszy, czyli odważniejsze body erotyczne

Body erotyczne o odważniejszym charakterze to zdecydowany ruch w stronę pełnych pasji, łóżkowych zabaw. Zabudowana góra, pozostawiająca wiele do odkrycia, najczęściej pojawia się w modelach, które zaskakują otwartym krokiem. Model o takiej konstrukcji rozbudzi wyobraźnię kochanków, pozwalając odkrywać siłę dotyku.

Masz ochotę odważyć się na więcej? Zabudowane body erotyczne warto włożyć na randkę. Swobodny dostęp do miejsc intymnych podkręci atmosferę już w trakcie trwania kolacji,

Ostre body erotyczne dla maksymalnych doznań

Skąpe paseczki, swobodny dostęp do wyeksponowanych kobiecych miejsc intymnych i kolory, które rozpalają zmysły. Ostre body erotyczne odsłania wszystko i pobudza wyobraźnię. Modele charakteryzujące się otwartym krokiem, dodają pikanterii i sprzyjają erotycznym eksperymentom. Obawiasz się, że elastyczne taśmy wbiją się w ciało? Niepotrzebnie. Ułożone w fantazyjne wzory, podkreślą wszystkie atuty kobiecej sylwetki.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku