Rozprowadzanie materiałów medycznych jest zadaniem odpowiedzialnym - w końcu korzystają z nich w końcu szpitale, przychodnie i domy opieki. Ważne, aby produkty były sterylne, jak najlepsze jakościowo i spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa. Dlatego właśnie najlepszym dostawcą oferującym wyroby medyczne jest hurtownia Ice4Med. 


Bandaż elastyczny i opaska elastyczna
Znajdujące się w ofercie sklepu bandaże elastyczne są wykonane z bawełny  i włókien syntetycznych - dzięki temu przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać. Mocuje się go w bardzo prosty sposób - wystarczy jedynie zamocować go znajdującą się na końcu metalową zapinką. Bandaż elastyczny w naszym sklepie dostępny jest w kolorach: białym i beżowym. To produkt jednorazowego wielokrotnego użytku; w tym drugim przypadku możesz go prać bez obawy, że się postrzępi.
Podczas opatrywania ran lub po wykonanej operacji niezbędne dla pacjenta są różnego rodzaju opatrunki. Bandaż elastyczny sprawdza się w przypadku większej stabilizacji kończyny lub potrzeby ucisku. Są szczególnie przydatne, jeśli chodzi o leczenie chorób układu krążenia obwodowego. U nas znajdziesz bandaże elastyczne w różnym rozmiarze (m.in. 10cm x 4m, 8cm x 5 m, 12cm x 5m), dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swoich potrzeb. 
Oprócz bandaży w naszej ofercie znajdziesz również opaski szybkowiążące i wiele innych. Opaska gipsowa szybkowiążąca służy do unieruchamiania kończyny w przypadku, gdy personel medyczny musi wykonać zabieg.
Zapoznaj się z pełną ofertą materiałów medycznych!
 
Medyczny sklep internetowy
Zdajemy sobie sprawę, że Każdy wyrób medyczny przez nas oferowany jest najwyższej jakości i spełnia wymagane normy bezpieczeństwa. Nasz wykwalifikowany personel zapewnia szybką łączność z klientem oraz doradztwo w sprawie wyboru jak najlepszego produktu. 
Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia docierały do klientów jak najszybciej. Termin dostawy zamówionego towaru to najczęściej już drugi dzień od złożenia zamówienia! 
 
Płatność. Warunki dostawy
Za złożone zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem lub za pobraniem przy odbiorze paczki; możliwa jest też płatność elektroniczna. Przy przelewie internetowym prosimy umieścić numer zamówienia w tytule. Potwierdzenie zamówienia przychodzi bezpośrednio po jego złożeniu. Operatorem płatności elektronicznych jest 
Dostawy poszczególnych towarów są możliwe pod adres wskazany przez klienta lub do paczkomatu. Nasze numery kont bankowych oraz adres do reklamacji są podane na stronie internetowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach medycznych, zajrzyj na stronę sklepu!

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku