Zbliża się okazja, na którą chcesz sprawić swojemu chłopakowi niespodziankę? Jeśli zastanawiasz się nad tym, co kupić facetowi na Dzień Chłopaka, urodziny lub rocznicę, w pierwszej kolejności skup się na jego zainteresowaniach. Lubi motoryzację, militaria, fotografię? Podaruj mu prezent związany z jego hobby, a na pewno będzie on trafiony.


Jazda Monster Truckiem, czołgiem albo Lamborghini

Mimo że pozornie te pojazdy bardzo się od siebie różnią, łączy je jedno – prowadzenie każdego z nich to niezapomniane chwile dla fana motoryzacji! Twój chłopak lubi spędzać czas za kółkiem i regularnie przegląda Internet w poszukiwaniu nowinek samochodowych? Spraw mu przyjemność i podaruj przejażdżkę Monster Truckiem, czołgiem albo Lamborghini.

W pierwszym przypadku będzie mógł przekonać się, jak wygląda kierowanie tym ekstremalnym wielkim pojazdem w warunkach off-road. Mocne wrażenia gwarantowane! Propozycja jazdy czołgiem to z kolei gratka dla miłośników klimatów militarnych – to zdecydowanie niecodzienne emocje, które podkreślą nastrój szczególnego dnia. Jazda Lamborghini pozwoli się poczuć luksusowo i wyjątkowo. Jeśli obdarowany lubi piękne samochody, będzie to idealny prezent dla chłopaka.

Wyjazd do Parku Rozrywki – dla facetów, którzy potrafią się bawić

Czy twój chłopak lubi mocne wrażenia i potrafi się bawić? Podaruj mu voucher na bilet do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Kartę podarunkową zrealizujesz poprzez wymianę numeru rezerwacyjnego na bilet wstępu. Szalona i beztroska zabawa pozwoli obdarowanemu oderwać się od szarej rzeczywistości i naładować akumulatory. Korzystanie z licznych atrakcji sprawi, że twój facet odpręży się i nabierze energii. Energylandia to największy tego typu obiekt w Polsce, który oferuje mnóstwo możliwości spędzania czasu na ulubionych rozrywkach lub spróbować czegoś zupełnie nowego w trakcie tej niezapomnianej przygody.

Kursy dla pragnących się rozwijać

Kurs Excela dla zaawansowanych, opiekuna osób starszych lub kurs robienia pizzy – możliwości jest nieskończenie wiele. Zastanów się, co sprawia przyjemność chłopakowi, jak lubi spędzać czas, jaki jest jego styl życia, jakie umiejętności są dla niego ważne na co dzień. Wybierz wygodny kurs online lub profesjonalne szkolenie w trybie stacjonarnym.

Prezent dla chłopaka, z którego oboje możecie skorzystać

Możesz też podarować chłopakowi niespodziankę w postaci wspólnego wyjścia. W zależności od tego, na co macie ochotę i co oboje lubicie, spędźcie ten czas na romantycznej kolacji lub pobycie na basenie albo na przygodzie w wirtualnym świecie. Jeśli jesteście fanami szalonej zabawy, wybierzcie się na paintball laserowy lub gokarty. Z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie voucherów na wyjatkowyprezent.pl.

Wybierz najlepszy prezent dla swojej drugiej połówki. Podarunek dla chłopaka dopasuj do jego hobby i ulubionych sposobów spędzania czasu. Sprezentuj mu emocje i doznania tylko dla niego, albo takie, które będziecie mogli przeżywać wspólnie. Niech spędzi te chwile w wyjątkowy sposób, aby móc celebrować swój dzień tak, jak najbardziej lubi.


 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku