Mocny alkohol to jeden z popularniejszych rodzajów prezentów dla mężczyzn. Wybierając się na urodziny czy imieniny do przyjaciela, kolegi czy brata często kupujemy choćby wysokiej klasy whisky. W jakich jeszcze sytuacjach zakup mocnego alkoholu sprawdzi się w formie prezentu? Dowiesz się tego z naszego artykułu.


Świetny pomysł na męski prezent

Wybór odpowiedniego prezentu to często nie lada wyzwanie. Alkohol wydaje się być dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem, że gusta obdarowywanego nie są nam do końca obce. Jeśli chodzi o mocniejsze alkohole, doskonałym rozwiązaniem może być butelka wysokogatunkowej whisky. Ten mocny trunek kojarzony zwłaszcza ze spotkaniami w męskim gronie jest niezwykle dostojny i ma swoich koneserów na całym świecie. Ten napój alkoholowy produkowany jest też w wielu rejonach świata, a do najpopularniejszych należą niewątpliwie szkockie oraz irlandzkie odmiany tego trunku. Butelka whiskacza wręczona miłośnikowi tego trunku to zawsze trafiony prezent.

 

Również w biznesie

Alkohol w formie prezentu jest też bardzo popularny w świecie biznesowym. Dobrym rozwiązaniem może być też ciekawie skomponowany, oryginalny kosz prezentowy, w którym whisky będzie dodatkiem. Taki upominek to doskonały pomysł na prezent dla naszych kontrahentów i partnerów biznesowych z okazji świąt, finalizacji kontraktu czy jubileuszu współpracy. Kupując butelkę wysokogatunkowej whisky warto ją dodatkowo spersonalizować, np. dodając specjalną dedykację na butelce czy też umieszczając trunek w specjalnym opakowaniu z grawerką. Butelki z trunkiem, ozdobione logo firmy mogą pełnić też rolę swoistej wizytówki i reklamy danego przedsiębiorstwa.

 

Przyjaźń polsko-szkocka

Wszyscy koneserzy mocniejszych trunków kojarzą najpopularniejsze whisky szkockie, irlandzkie czy amerykańskie. Dlaczego nie zaskoczyć obdarowanego i nie wręczyć mu czegoś zupełnie innego. Jedną z oryginalniejszych propozycji na polskim rynku mocniejszych alkoholi jest Whisky Palikot Selekcja. Ten destylowany i butelkowany w Szkocji trunek sygnowany nazwiskiem znanego biznesmena to niezwykle ciekawa propozycja dla wszystkich smakoszy. Wyczuwalne słodowe smaki whisky blended malt z wyczuwalną nutą karmelu, orzechów i ziół oraz naturalnymi aromatami torfu, ziemi i morza zachwycą każdego konesera.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku