Bardzo często wśród panów pojawia się dylemat, jaki prezent kupić na kolejne urodziny żony.

Warto zastanowić się nad czymś niekonwencjonalnym, kiedy szafa jest pełna ubrań, a w szkatułkach brakuje miejsca na kolejną biżuterię. Jednocześnie, mężczyzna może pomyśleć w tym miejscu również o sprawieniu przyjemności sobie, gdyż wibrator damski jest akcesorium erotycznym idealnie nadającym się do wspólnych igraszek. Jak wybrać taki gadżet i czy jego zakup na pewno będzie dobrym pomysłem?

Jak wybrać odpowiedni model?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na rozmiary urządzenia. Jest to czynnik, który ma bezpośrednie przełożenie na komfort stosowania. Jeżeli wibrator będzie zbyt duży może doprowadzić do tego, że partnerka będzie czuła się źle podczas wspólnej zabawy. Tym samym, szybko zniechęci się do akcesorium. Wibratory damskie posiadają różne rozmiary oraz kształty, co w przypadku dobrze dobranego urządzenia skutkuje dużo większymi doznaniami. Z tego powodu, jest to czynnik, na który warto zwrócić uwagę. Jednocześnie, wiele wibratorów posiada dodatkowe funkcje. Są np. bardzo elastyczne przez co łatwiej jest im dosięgnąć do punktu G.

Istotną informacją może być również tworzywo, z którego urządzenie zostało wykonane. Wybór jest tutaj bardzo szeroki. Wibratory najczęściej są wytwarzane z materiałów sztucznych jaki silikon, polipropylen czy tworzywo ABS. Osoby, które źle reagują na kontakt z plastikami muszą wiedzieć, że istnieją modele wykonane nawet ze stali nierdzewnej. W ten sposób, zabawę mogą rozpocząć nawet pary, u których występuje odczyn alergiczny po kontakcie z plastikami. Każdy z nich jednak będzie prosty w utrzymaniu czystości, co jest szczególnie istotną sprawą.

Dodatkowo, wibratory mogą mieć szereg dodatkowych funkcji. Najczęściej spotykaną jest możliwość podwójnej stymulacji. To znaczy, że jednocześnie urządzenie masuje zarówno łechtaczkę jak i punkt G. W efekcie, doznania dostarczane partnerce mogą doprowadzić ją do maksymalnej rozkoszy podczas wspólnej zabawy. Coraz więcej wibratorów można sterować za pomocą przeznaczonej do tego aplikacji, co docenia wiele par, które lubią długą grę wstępną przed stosunkiem.

Czy to na pewno dobry pomysł?

Każdy mężczyzna powinien sam odpowiedzieć sobie na to pytanie, gdyż to on zna swoją partnerkę najlepiej. Pod kątem praktycznym, wibrator damski może być urządzeniem, które uzupełni wasze życie intymne o doznania, których wcześniej nie znaliście. Oczywiście, jest to gadżet przeznaczony specjalnie dla kobiet, jednak sama możliwość sprawienia dodatkowej przyjemności swojej ukochanej sprawia, że wielu mężczyzn lubi być operatorami tego niepozornego akcesorium erotycznego. Z tego powodu, jeżeli wiesz że twoja partnerka posiada pewien dystans i nie obrazi się za taki prezent, jest to dobry pomysł na coś niecodziennego, z czego możecie skorzystać oboje.

Podsumowując, każdy mężczyzna powinien zastanowić się nad zakupem wibratora damskiego kiedy szuka pomysłu na niecodzienny prezent. Warto pamiętać, że na tym urządzeniu skorzystają wszyscy dlatego warto poświęcić chwilę na poszukiwania odpowiedniego modelu. Warto zacząć od czegoś słabszego aby przyzwyczaić partnerkę oraz sprawdzić, czy w ogóle spodoba jej się taka zabawa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przyszłości kupić inny, mocniejszy model.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku