SEPHORA COLLECTION to inspirująca i dynamiczna marka, która dzięki swojej ofercie setek produktów w tysiącach kombinacji kolorów oraz struktur, pozwala zatracić się i bawić wszystkim fanom piękna. Wraz z nią każdego dnia możemy odkrywać siebie na nowo i kreować swoją własną definicję piękna.


W perfumeriach Sephora właśnie zadebiutowała nowość marki – maskara BIG BY DEFINITION, która doskonale wykończy i podkręci każdy makijażowi look tego sezonu!

BIG BY DEFINITION – MASKARA
Maskara dodająca rzęsom objętości i gęstości 

Nazwana „wielką” (big) nie bez powodu – dzięki swojej wielowymiarowej szczoteczce rozdziela rzęsy i uwidacznia je jedna po drugiej, dodając im objętości i pogrubiając je nawet o 135%*. Jej wegańska**, długotrwała formuła z woskami pochodzenia roślinnego, wygładza i odżywia, precyzyjnie rozczesując wachlarz rzęs. Wielowymiarowa szczoteczka nowej maskary dociera do wszystkich, nawet najmniejszych rzęs.

*Wynik badania na 24 sztucznych rzęsach, po 20 pociągnięciach szczoteczką.
**Formuła bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Cena: 62 zł

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania


Jak nakładać tusz do rzęs?

Nakładanie tuszu do rzęs rozpoczynamy od włosków na dolnej powiece, gdyż są one zdecydowanie krótsze, więc mniejsze prawdopodobieństwo, że odbiją się przy malowaniu górnych, a jeśli tak, to warto pozostawić pod okiem nieco więcej podkładu, aby na koniec usunąć taka niedokładność. Tusz należy nakładać zygzakowatymi ruchami od nasady do końcówek rzęs, tak aby wytuszować wszystkie i maksymalnie je podkreślić.

Na którym etapie makijażu nakładamy tusz do rzęs?

Jest to właściwie ostatnia czynność. Rozpoczynamy bowiem od kremu, bazy i podkładu oraz pudru. Następnie malujemy usta i stosujemy cienie do powiek, linery i kredki. Na zakończenie musimy wytuszować rzęsy.

Jak dobrze zmywać tusz do rzęs?

Jako, że większość tego rodzaju kosmetyków jest wodoodporna, to przede wszystkim powinniśmy zaopatrzyć się w delikatną śmietankę lub płyn miceralny do demakijażu. Wacik należy dość intensywnie nasączyć takim kosmetykiem, zamknąć oko i przyłożyć wacik na linii rzęs. Tak przez pewien czas trzymamy. Dzięki temu makijaż bez szarpania i pocierania się rozpuści i będzie spływał pod oko, skąd łatwo go usuniemy kierując się od zewnętrznego do wewnętrznego kącika.

Czy warto zdecydować się na tusz wodoodporny?

W naszym klimacie zdecydowanie tak. Szczególnie jeśli w deszczowy dzień nie chcemy dotrzeć do pracy czy szkoły wyglądają na zapłakane lub posiniaczone. Wodoodporny tusz poradzi sobie na deszczu, inny niekoniecznie, co może nas kosztować wygląd na cały dzień.

Czy lepszy tusz podkręcający, wydłużający czy może pogrubiający?

Zależy to przede wszystkim od naszych rzęs ich grubości, długości czy gęstości. Nie każdej z nas również podoba się efekt pogrubienia czy podkręcenia i wolą stawiać przede wszystkim na wydłużenie. Dlatego jeśli nie masz pewności, co jest dla Ciebie najlepsze warto przetestować rożne rozwiązania i empirycznie wybrać doskonałe.


Podobne artykuły:


Wersja do druku