Funkcjonalne wózki Cybex o niezwykle atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądzie to bardzo atrakcyjna propozycja zakupowa dla wszystkich przyszłych rodziców. Wózki z gondolą głęboko-spacerową, a także wygodne i lekkie spacerówki to nie wszystko, co firma Cybex ma nam do zaoferowania. Warto zapoznać się także z bogatą ofertą wózków wielofunkcyjnych 2w1 oraz 3w1, które zaskakują swoją niezwykłą funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Zapraszamy po więcej informacji o wózkach Cybex!


Wózki Cybex 2w1 jako wózki dziecięce wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne 2w1 to jedna z możliwości, jaką oferuje firma Cybex. W zestaw najczęściej wchodzi gondola głęboko-spacerowa ze stelażem oraz dodatkowo do zamontowania siedzisko spacerowe. Dzięki temu kupujemy jeden wózek, a nie dwa wózki. Co często w praktyce oznacza oszczędność czasu, pieniędzy, a także miejsca w garażu, czy wózkarni. Na początku, gdy dziecko jest maleńkie korzystamy oczywiście z gondoli, a następnie ze spacerówki, gdy dziecko już podrośnie. Wózki Cybex posiadają całe mnóstwo udogodnień. Dzięki nim na przykład istnieje możliwość korzystania z siedziska spacerowego na dwa sposoby, a dziecko może siedzieć tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Ułożenie siedziska może być dostosowane do wieku i preferencji dziecka oraz typu spaceru, na jaki się udajemy. Przewiewne i wytrzymałe materiały oraz wygodne i lekkie stelaże, które jednocześnie są bardzo odporne na zniszczenie.

Wózki dziecięce Cybex to doskonała jakość

Wózki Cybex to dbałość o każdy szczegół. Projektanci zarówno techniczni, jak i zajmujący się wyglądem i funkcjonalnością wózków Cybex współpracują ze sobą, by tworzyć wózki dziecięce najlepszej jakości. Wysokie standardy sprawiają, że każdy wózek Cybex robi wrażenie. W zależności od wybranego modelu firma oferuje nam udogodnienia na najwyższym poziomie, takie jak na przykład: odporne na przebicie koła wózka wypełnione pianką, jak w popularnych modelach Cybex e-Priam. W Cybex e-Priam mamy nawet możliwość uruchomienia silnika elektrycznego, który pomoże nam w prowadzeniu wózka pod górę lub w dół, a wspomaganie dostosowuje się do nachylenia terenu. Wózki elektryczne Cybex świetnie radzą sobie w terenie niezależnie od typu podłoża, nachylenia terenu i warunków pogodowych.

Wózki Cybex 3w1 dla wymagających

Możliwość zakupienia zestawu 3w1 to rozwiązanie dla wymagających osób, które cenią sobie wygodę i czas. Jednorazowy zakup zestawu, w skład którego wchodzi wózek z gondolą, siedzisko spacerowe oraz nosidełko z pewnością ułatwi przyszłym rodzicom życie. Tak atrakcyjny zestaw jest wizualnie dopasowany, a korzystanie z niego proste i przyjemne zarówno dla opiekunów jak i samego dziecka. Elementy takiego zestawu o spójnym wyglądzie i estetyce spodobają się najbardziej wymagającym klientom. Wysokie standardy bezpieczeństwa i najwyższa jakość wykonania wózka Cybex 3w1 zachęcają nie bez powodu do dokonania takiego jednorazowego, a porządnego zakupu, który z pewnością się opłaci.


Najczęściej zadawane pytania


Co oznacza, że wózek jest 2w1?

Wózek dla dziecka 2w1 to wózek, który składa się z tzw. gondoli, czyli części w której wozimy małego niemowlaka, który nie potrafi jeszcze siedzieć, oraz z spacerówki. Co istotne są to jednak dwa odrębne elementy przekładane na stelażu, dzięki czemu każde z nich uzyskuje maksymalna funkcjonalność.

Co oznacza, że wózek jest 3w1?

Wózek dla dziecka 3w1 to rozszerzona wersja 2w1. Poza gondolą i spacerówką mamy tu jeszcze nosidełko, a właściwie fotelik samochodowy dla malucha. Są one zazwyczaj przeznaczone do 9 lub 11 kg wagi dziecka. Co istotne taki fotelik można również zamontować w łatwy sposób na stelażu naszego wózka, dzięki czemu jeśli dziecko zaśnie w aucie to bezszelestne wyjęcie go w sklepie i przełożenie na wózek z całym nosidełkiem będzie proste.

Dlaczego warto od razu stawiać na wózek wysokiej jakości?

Jakość wózka dotyczy często wygody dla malucha, odpowiedniego dopasowania elementów, ale też wygody dla mamy i chociażby wygodnego składania, pojemnych toreb pod wózkiem, czy innych dodatkowych elementów. Co jednak szczególnie istotne, zwykle nie musimy takiego wózka wymieniać po krótkim czasie na spacerówkę, albo spacerówki z takiego wózka na inną. Wiele mam zaznacza, że jeśli kupiły dobrzej jakości wózek, to woziły w nim wszystkie dzieci po kolei i nie ucierpiała na tym jego trwałość, ani wygląd.

Czy fotelik dla niemowlaka z wózkiem jest dobrym wyborem?

Foteliki dostępne w wózkach 3w1 są zwykle wysokiej jakości, jednak wielu rodziców decyduje się mimo wszystko na opcję kupienia fotelika osobno, wybierają rozwiązania posiadające najwyższe atesty i klasy bezpieczeństwa. W przypadku wielu marek możliwe jest również dokupienie specjalnych adapterów, dzięki czemu i tak możliwe będzie montowanie fotelika na wózku.

Czy warto zwracać uwagę na dodatkowe wyposażenie wózka?

Wszystko zależy od tego, jak dużo będziemy z niego korzystać. Jeśli spacery i chodzenie długich tras nie będzie częste i raczej przemieszczamy się samochodem, to wyposażenie wózka nie będzie miało takiego znaczenia. Jednak w przypadku mam, które wszędzie biegają z wózkiem, przyda się duża torba pod wózkiem i ewentualne dodatkowe kieszenie. W spacerówce 5 punktowe pasy i pałąk, o który dziecko może się oprzeć.


Podobne artykuły:


Wersja do druku