Książka, kosmetyki, zestaw narzędzi? Rokrocznie pojawiają się dylematy, co podarować mężczyźnie pod choinkę. Wiele zależy od tego, jakie relacje łączą nas z daną osobą, a także od upodobań mężczyzny. Na co zatem warto postawić? Prezenty, które są praktyczne i sprawdzają się zawsze, to męska biżuteria lub galanteria skórzana. Jak wybrać konkretny podarunek, by ucieszył i nie został zapomniany?

Męska biżuteria – bransolety na topie

Biżuteria to już nie tylko domena pań. Coraz częściej panowie szukają zegarków, spinek i bransolet, które ich stylizacji dodadzą charakteru, elegancji lub staną się wesołym akcentem. W ten sposób można podkreślić nie tylko garderobę, ale i swój charakter, branżę, w której się pracuje, bądź okazję.

Bransolety męskie stały się niezwykle modne, bo choć stanowią głównie ozdobę garderoby panów, umożliwiają wyróżnienie się z tłumu lub podkreślenie swojego charakteru i pasji. To zatem świetny pomysł na świąteczny podarunek.

Prezent dla mężczyzn w formie bransolety powinien być dopasowany do stylu ubierania, który jest preferowany na co dzień. Można zatem wybrać coś eleganckiego, z metalu, bransoletę skórzaną, plecioną lub gładką, w uniwersalnym kolorze bądź wręcz przeciwnie – wyrazistym. Wybierając ten stylizacyjny dodatek warto również uwzględnić charakter i upodobania mężczyzny oraz okazje, na jakie najczęściej zakłada on męską biżuterię.

Portfel – praktyczny i modny dodatek

W garderobie pań nie brakuje kolekcji torebek na rozmaite okazje. Panom za to przydają się praktyczne portfele. Nic nie stoi na przeszkodzie, by mężczyzna miał w swojej podręcznej szufladzie nawet kilka portfeli, dobieranych zgodnie z okazją, aktualnym humorem lub stylizacją.

Jak wybrać ten uniwersalny i praktyczny dodatek? Należy uwzględnić potrzeby mężczyzny. Czy na co dzień nosi on ze sobą gotówkę, karty kredytowe i lojalnościowe, a do tego zdjęcia rodziny, czy raczej stawia na minimalizm i w portfelu trzyma tylko to, co potrzebne na dane wyjście. Warto zwrócić również uwagę na najczęściej wybierany styl ubierania, miejsce pracy oraz charakter mężczyzny.

W pracy i na specjalne okazje przydaje się portfel minimalistyczny, który nie wystaje z kieszeni i nie wypycha jej nieestetycznie. Podczas podróży czy codziennych zakupów może to być portfel o większych rozmiarach, aby poza gotówką pomieścić zdjęcia najbliższych, które panowie także lubią mieć przy sobie, karty debetowe i lojalnościowe.

Portfel z technologią RFID

Praktycznym rozwiązaniem jest portfel na karty kredytowe wyposażony w technologię RFID, która zapewnia zabezpieczenie przed sczytaniem karty. Jeśli zaś chodzi o materiał, ponadczasowe i trwałe są wyroby skórzane. Eleganckie, lecz na tyle stonowane w swojej estetyce, by uzupełniać zarówno codzienne, jak i okazjonalne stylizacje.

Kupno podarunków nie musi być czasochłonnym i uciążliwym wyzwaniem. Uwzględniając powyższe propozycje uda się znaleźć prezenty dla panów, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku