Żaden prezent nie sprawia tyle problemu, co prezent dla teściów. Kupując upominek dla rodziców partnera, zawsze chcemy kupić bowiem coś, co nie tylko ich ucieszy, ale i sprawi, że dobrze o nas pomyślą. Sprawdź, co możesz sprezentować teściowej i teściowi. 

 

Upominek dla teściów 

Ciekawym pomysłem na prezent dla teściów są wszelkie gadżety z napisem “najlepsza teściowa świata” lub “najlepszy teść świata”. Mogą to być na przykład koszulki z nadrukiem, podstawki pod kubki lub wygrawerowane kieliszki do wina. Teściowie z pewnością docenią też wszelkie sentymentalne upominki, takie jak na przykład ramka ze zdjęciem ze wspólnego wyjazdu na narty czy też wygrawerowane bransoletki. 

Świąteczny prezent dla teściowej

Teściowej można sprezentować elegancką biżuterię, zestaw liściastych herbat czy też naturalne kosmetyki do cery dojrzałej. Z pewnością spodobają się jej również wszelkie przedmioty przydatne w domu, na przykład komplet ozdobnych filiżanek, ręcznie zdobiony wazon czy też ciepły koc w świąteczne wzory. Nie można też zapomnieć o zawsze niezawodnych książkach, płytach CD i płytach DVD. 

Świąteczny prezent dla teścia

Teściowi podarować można nowy portfel, elegancki pasek do spodni, kolorowy krawat lub kolekcjonerski kufel do piwa. Bez wątpienia ucieszy on się również z rozmaitych gadżetów, takich jak latarka, kamerka do samochodu, scyzoryk czy też nowa skrzynka na narzędzia. Uniwersalnym prezentem będzie też dobra whisky, woda kolońska, czapka lub rękawiczki.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku