Interesujesz się symboliką liczb? Ciekawi Cię jak tworzy się portret numerologiczny? Zapisz się na kurs numerologii, który przybliży Ci tajniki tej niebywałej dziedziny z pogranicza magii i duchowości. Czy wiedza wyniesiona z takiego kursu przyda się w codziennym życiu? Dowiesz się tego z lektury naszego artykułu.


Teoria połączona z praktyką

Osobom, które miały choć raz okazję zetknąć się z numerologią ciężko jest opuścić ten fascynujący świat z pogranicza magii oraz duchowości połączonej z mocami energetycznymi. Widzę na temat numerologii można czerpać z licznej literatury przedmiotu, jednak, aby dogłębnie poznać meandry tego niezwykłego świata, warto odbyć kurs numerologii prowadzony przez doświadczonych trenerów. Podczas takiego kursu będziemy mieli styczność z wiedzą teoretyczną na wysokim poziomie, które zostanie nam przekazana w łatwy i przyjemny sposób, co nie zawsze udaje się osiągnąć za pośrednictwem książek, które mogą być napisane trudnym dla czytelnika językiem. Dodatkowo, połączenie teorii z ćwiczeniami praktycznymi pozwoli nam poznać solidne podstawy warsztatu numerologicznego.

 

Numerologia: nowe spojrzenie na otaczający nas świat

Ale czym właściwie jest numerologia i w jaki sposób wiedza zdobyta podczas takiego kursu może nam się przydać w codziennym życiu? Słowo numerologia pochodzi od łacińskiego „numerus”, oznaczającego liczby oraz greckiego „logos” czyli nauka i tłumaczy się je po prostu jako naukę o liczbach. Jednak należy mieć na względzie, że numerologia nie jest nauką w ścisłym tego słowa znaczeniu, bowiem opiera się bardziej na ezoteryce, duchowości czy magii niż na podstawach naukowych. Jest to bardzo szeroka dziedzina, która, dzięki wykorzystywanym metodom i narzędziom pozwala nam zajrzeć w głąb siebie, spojrzeć na nasze życie z zupełnie nowej perspektywy oraz – co chyba najistotniejsze - może okazać się pomocna w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Kurs dla każdego

Wiedza numerologiczna może przydać się tak naprawdę każdemu, w wielu sferach życiowych. Począwszy od życia zawodowego, poprzez relacje z innymi, sprawy uczuciowe, a nawet zawodowe – wszędzie tam możemy wykorzystać naukę wyniesioną z kursu numerologii. Taki kurs z pewnością nas wzbogaci i może okazać się pomocny w rozwiązaniu trapiących nas problemów czy wątpliwości odnośnie dalszej drogi życiowej. Kurs numerologii o też bardzo ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby, która interesuje się numerologią i pragnie dokształcić się w tym zakresie.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku