Urodziny, jubileusze, a nawet Sylwester! Wybierając balony na hel z cyframi każda impreza, niezależnie od okazji, miejsca czy ilości bawiących się osób, będzie należała do udanych! To bowiem doskonała alternatywa dla opatrzonych i klasycznych balonów, która idealnie podkreśli nastrój danej uroczystości. A z uwagi na fakt, że jest dostępna w różnych kolorach, jej dopasowanie do ogólnej dekoracji sali nie będzie stanowiło najmniejszego kłopotu.


Na każdą imprezę i dla każdego

Balony na hel z cyframi to efektowna i zarazem niebanalna ozdoba, która stanowi odejście od tradycyjnych i monochromatycznych balonów. Dzięki ich stosunkowo dużej różnorodności kolorystycznej i rozmiarowej, doskonale wpisują się w klimat każdej imprezy, niezależnie od tego, czy jest organizowana dla członków (często w podeszłym wieku) rodziny, czy dla młodych i przebojowych znajomych. Balony na hel z cyframi stanowią udaną dekorację, która pozwoli celebrować wyjątkowe chwile. Mogą bowiem podkreślać wiek solenizanta, datę lub rocznicę ślubu, a nawet rok, w który wchodzimy. Jako, że są wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, na długo nacieszą oczy wyjątkową i modną dekoracją.

Jak napełnić balon z helem?

Napełnienie balonów helem można zlecić profesjonalnej firmie zajmującej się tego typu dekoracjami lub zrobić to samodzielnie! Wbrew pozorom, to wcale nie jest nic trudnego. Wystarczy zaopatrzyć się w butlę z helem, którą bez najmniejszych kłopotów można zamówić w Internecie, aby przystąpić do działania. Na początek, należy odkręcić i zdjąć czarną nakrętkę z zaworu i przykręcić dołączony do butli reduktor. Następnie, na gumową końcówkę reduktora naciągnąć balon, zwracając uwagę na to, aby ściśle do niej przylegał. Potem można odkręcić zielony zawór i trzymając balon naciskać reduktor do czasu, aż uzyska oczekiwany poziom napełnienia. Na koniec wystarczy zamknąć zielony zawór. I to wszystko! Balon z helem będzie gotowy do dekoracji sali.

Polecana dekoracja na Kinder Bal

Balony na hel z cyferkami cieszą się największą popularnością na wszelkiego rodzaju przyjęciach urodzinowych dla dzieci. Co ważne, ich wykorzystanie nie ma absolutnie żadnej granicy wieku i z równie dużym sukcesem sprawdzi się u roczniaka, sześcio- czy ośmiolatka, a także osiemnastolatka! Co więcej, nie tylko w efektowny sposób udekoruje dom, mieszkanie, salę w restauracji, a nawet Garden Party, ale również stanie się pięknym tłem dla pamiątkowych fotografii.


Najczęściej zadawane pytania


Gdzie można kupić balony wypełnione helem?

Takie balony możemy zamówić w sieci i przyjadą do nad gotowe w kartonie, jeśli jednak kupimy gdzieś na mieście same balony w określonym kształcie, do wypełnienia helem, to można poszukać sklepu, który świadczy takie usługi. Znajdują się one w większości większych miast, czy galerii handlowych, zwykle w ofercie mają rozmaite dekoracje okolicznościowe.

Na jakie okazje sprawdzą się balony w kształcie cyfr?

Mogą to być zarówno każde kolejne urodziny, jak i wszelkie rocznice. Tak na prawdę pasują na każdą okoliczność, w której chcemy podkreślić liczbę.

Czy balony z helem można wykorzystać jako dodatkowy prezent dla solenizanta?

W ostatnich latach pojawiło się ciekawe rozwiązanie, które pozwala nam zamówić określoną ilość balonów wypełnionych helem, z liczbą na nich, a całość zamykana jest w ozdobnym pudle przypominającym wielki prezent. Kurier doręcza go solenizantowi, a gdy ten otworzy do pokoju wylatują wszystkie balony. Taka niespodzianka szczególną radość sprawia dzieciom.

Czy balony wypełnione helem sprawdzą się na kinderbalu?

Dzieci uwielbiają balony które same się unoszą. W związku z tym poza dekoracyjnymi cyframi warto przygotować ich nieco więcej, tak, aby każde mogło zabrać jeden ze sobą.

Ile kosztuje napełnianie balonów helem?

Możemy wybrać kilka rozwiązań. Jeśli chcemy napełnić małą ilość balonów to już za około 30 zł kupimy online specjalny hel do ich wypełniania. Dostępne są również specjalne butle z tym gazem, które kosztują nieco ponad 100 zł. Za napełnienie pojedynczych balonów w sklepie, który świadczy takie usługi, zapłacimy kilka złotych.


Podobne artykuły:


Wersja do druku