Ślub to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Pomimo tego, że przygotowania trwają stosunkowo długo, to jednak podczas całej imprezy bawimy się doskonale. Nie chcemy jednak zaliczyć żadnej wpadki- takową mogłoby być nieprawidłowe dobranie bielizny. Jaki kolor bielizny wydaje się być najbardziej optymalny? Jaki biustonosz do ślubu będzie odpowiedni? Jak wybrać majtki do sukni ślubnej? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników


Jaki kolor bielizny wydaje się być najbardziej optymalny? 

Bielizna ślubna powinna mieć odpowiedni kolor. Warto wybrać barwy neutralne, dopasowane do koloru naszej bielizny. Wydaje Ci się, że skoro suknia jest biała, to bielizna również powinna być taka sama? Nie do końca masz rację. Biustonosz czy też majtki w kolorze beżowym wydają się nieco lepszym rozwiązaniem. Okazuje się, że biała bielizna ślubna może prześwitywać przez materiał. Jest to szczególnie widoczne, kiedy sukienka jest transparentna. Nie zaleca się także wybierania dowolnych elementów bielizny w kolorach mocno się wyróżniających- m.in. różowym, czerwonym czy też zielonym. Dlaczego jest to tak istotne? Zdjęcia robione z lampą błyskową mogą spowodować, że bielizna będzie prześwitywać.

Jaki biustonosz do ślubu będzie odpowiedni?

Bielizna ślubna musi być odpowiednio dobrana. Część kobiet zastanawia się, jaki biustonosz warto wybrać. Niestety trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi w tym zakresie, bowiem dużo zależy od tego, z jakim modelem sukni mamy do czynienia. Dość dużą popularnością cieszą się sukienki z głębokim dekoltem. Wówczas doskonałym wyborem może być biustonosz plunge- został on stworzony z myślą o sukienkach i bluzkach, które są wycięte w szpic. Dodatkowo posiadają one push-up, dzięki czemu piersi optycznie są powiększone, co jeszcze efektowniej prezentuje się pod względem wizualnym. 

Jak wybrać majtki do sukni ślubnej? 

Kolejnym elementem bielizny ślubnej są majtki. W tym przypadku kobieta ma do wyboru różnorodne modele. Największą popularnością cieszą się figi, stringi, tangi, a nawet spodenki. Dość ciekawym rozwiązaniem są gładkie figi o bezowym kolorze. Alternatywnym rozwiązaniem wydają się być tangi- jest to połączenie zmysłowych stringów z klasycznymi figami. Wyróżniają się nieco bardziej wyciętym tyłem, w konsekwencji doskonale się układają. Posiadają stosunkowo szeroki pas, dzięki czemu nie wpijają się w biodra. 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku