Urodziny dziecka to wyjątkowy dzień w ciągu roku, najczęściej również bardzo wyczekiwany. W związku z tym każdy rodzic stara się, aby zorganizowany kinderbal był tak przygotowany, by na długo pozostał w pamięci pociechy i sprawił jej mnóstwo radości. Czy wiesz jak wielkie znaczenie ma motyw przewodni na jaki się zdecydujesz?

Dzieci mają swoje upodobania, podobnie jak dorośli. Nie możemy więc kierować tym, co nam się spodoba. Zastanówmy się co lubi nasze dziecko, jakie bajki są obecnie popularne, a może ma ulubione zwierzątko lub aktywność? Dopasowując do tego motyw przewodni imprezy osiągniemy pełen sukces. Partyboc oferuje niezwykłe akcesoria urodzinowe. Dzięki nim przygotujesz niezwykłe przyjęcie dla każdego dziecka. Dziś omówimy urodziny dziewczynki. Jaki motyw wybrać i co koniecznie wprowadzić, aby zabawa była udana?


Najczęściej zadawane pytania


Świętuj razem ze Świnką Peppą!

Peppa to z całą pewnością jedna z ulubionych bajek kilkuletnich dziewczynek. Najczęściej kochają ją również rówieśnicy, więc motyw przyjęcia spodoba się każdemu z gości. Pamiętaj o świnkowym obrusie, talerzykach do tortu i kubeczkach. Prawdziwie urodzinową atmosferę uzyskasz również dzięki dopasowanym balonom, girlandom, czy tekturowym maskom dla dzieci, które przeobrażą się w ten sposób w postaci z bajki. Rewelacyjna zabawa gwarantowana. Niezbędna będzie oczywiście również świeczka urodzinowa ze świnką. Pośród innych ciekawych pomysłów warto zwrócić uwagę chociażby na fotościankę dla dzieci z otworami na twarze – z pewnością każdy będzie chciał mieć takie wyjątkowe pamiątkowe zdjęcie.

Kocie urodziny

Twoja kilkulatka uwielbia koty i wszędzie je rysuje, nie opuszcza jej ulubiona maskotka kociaka, a domowy pupil chodzi za nią krok w krok i są najlepszymi przyjaciółmi? To z całą pewnością właśnie koty będą wymarzonym i najlepszym możliwym motywem urodzinowym. Na Partybox kolekcja „kotki” jest wyjątkowa i dopasowana do dziewczęcych upodobań. Talerzyki w kształcie uroczych kotków, albo kubki z wąsami, to dopiero początek przygody w świecie tych wyjątkowych zwierząt. Balony w kształcie uśmiechających się do nas mordek, girlandy, rozeta, a może ciekawe rekwizyty do fotobudki, które sprawią, że wszyscy goście będą kociakami?

Magiczny świat jednorożca

Jednorożce to kolejny motyw, który uwielbiają dziewczynki w najróżniejszej postaci. Kolorowe grzywy, złoty róg – po prostu nie da się ich kochać, tym bardziej, że w wielu bajkach spełniają życzenia. Na jednorożce postaw, jeśli Twoja córka nie rozstaje się z bajką o kucykach, kocha konie, a może na nich jeździ? Z pewności miłości do tych zwierząt nie przeoczysz, bo będzie się ona objawiać w zabawkach, jakie masz w domu, a nawet ubraniach dziecka. Kolekcja jednorożca na Partybox jest wyjątkowa również dlatego, że na większości przedmiotów, takich jak czapeczki, talerzyki czy kubeczki znajdziesz miejsce, aby podpisać imieniem dziecka. Dzięki temu w czasie zabawy z pewnością się nie pomylą, a dodatkowo każdy z gości może zabrać swoje rekwizyty ze sobą do domu. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla młodszych dziewczynek.

Na leśnej polanie z Małą Sarenką

Rodzice z pewnością od razu skojarzą ten motyw z bajką o jelonku Bambi – tak to na tej bajce wszyscy płakaliśmy. Mała Sarenka z Partybox bardzo po przypomina, a jednocześnie jest bardzo delikatna i urocza. Z pewnością taki motyw będzie odpowiadał wielu małym dziewczynkom i ich gościom. Przyda się na pewno papierowy obrus, talerzyki oraz kubeczki. Do tego dekoracje na ściany i girlandy. Nie możemy zapomnieć o kwiecistych balonach. Jest to motyw, który łączy się z delikatnie różowymi różami. Dzięki temu doskonale sprawdzi się na pierwsze urodziny. Jeśli właśnie planujesz taką imprezę to koniecznie rozważ właśnie taki motyw.

Barbie – ulubiona lalka

Motyw Barbie chyba nigdy nie przestanie być aktualny. Ta laka z pokolenia na pokolenie ma wiele swoich zwolenniczek. Sprawdzi się dla kilkuletnich dziewczynek, może na początku szkoły podstawowej, oczywiście jeśli lubią się nimi bawić. Przeniesienie się na czas urodzin to pięknego i różowego świata lalek Barbie z pewnością spodoba się również gościom. Talerzyki, girlanda, balon w kształcie tęczy a do tego taka sama piniata – czy zabawa może się nie udać? Jeśli dodamy diamentowe konfetti to będzie niezapomniana.

O czym pamiętać organizując urodziny dziecka?

Przede wszystkim w czasie wybierania motywu i dekoracji konsultuj się ze swoją pociechą i upewnij się, że to co wybierzecie będzie się jej podobać. To jej urodziny i to ona ma się w tym czasie poczuć wyjątkowo. Takie proste elementy związane z ulubionym motywem, które w ramach świętowania pojawią się w domu z pewnością sprawią, że urodziny będą jeszcze lepsze, a zadowolenie sięgnie zenitu. Stworzysz krainę cudownej zabawy i radości w tym cudownym dniu.


Podobne artykuły:


Wersja do druku