Każdego dnia dążysz do doskonałości, stawiasz na komfort, ale przy tym wszystkim chcesz jeszcze zmieniać świat? Odpowiedzią na twoje potrzeby może być Dafi Crystal! Znajdziesz go bezpośrednio na stronie producenta, swoje poszukiwania możesz również zacząć od wpisania w wyszukiwarce słów: filtr węglowy do wody dzbanek. Z nami dowiesz się więcej o korzyściach, które niesie to kompleksowe rozwiązanie. Gotowy?

Dafi Crystal – skuteczność i estetyka na wyciągnięcie ręki!

Producentem dzbanka Crystal jest polska marka Dafi (z siedzibą w Kielcach). 30-letnie doświadczenie w tworzeniu butelek filtrujących, dzbanków filtrujących oraz filtrów do wody kranowej sprawia, że ich produkty to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale i niezwykłej skuteczności. Pamiętaj również, że wybierając rozwiązania od lokalnych firm, wspierasz rynek, tym samym przyczyniając się do rozwoju oraz budowania gospodarki. Gdy wiesz już, kto tworzy dzbanek Crystal (dzbanek z filtrem), czas przejść do możliwości, jakie możesz odkryć, wybierając to rozwiązanie (dzbanek z filtrem). Oczywiście jest ich wiele, wszystko jednak zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Postarajmy się jednak uwypuklić 6 powodów, dzięki którym dzbanek z filtrem powinien stać się twoim „must-have”:
- Dafi Crystal został wykonany z wysokiej jakości szkła
- dzbanek filtrujący pomaga regularnie nawadniać organizm (smaczną wodę masz zawsze na wyciągnięcie ręki)
- dzbanek z filtrem łączy w sobie zalety filtracji oraz stylowego serwowania napojów
- nowoczesny design sprawia, że dzbanek Crystal z powodzeniem może pełnić funkcję stylowej karafki
- dzbanek filtrujący pozwoli ci oszczędzić pieniądze (przejście z wody butelkowanej w jednorazowych opakowania na wodę kranową pozwala obniżyć koszt za litr do dosłownie kilku groszy)
- dzbanek z filtrem pomoże ci zadbać o środowisko (przejście na wodę kranową pomoże ci ograniczyć zużycie jednorazowych plastikowych opakowań nawet o 5 kg miesięcznie)

Dzbanek Crystal to funkcjonalny sprzęt kuchenny, który pokazuje, że produkty tworzące wyposażenie kuchni mogą być nie tylko skuteczne, ale i wyjątkowo estetyczne.

Filtr do dzbanka – dowiedz się więcej

Czy wiesz, że jeden filtr do dzbanka może zastąpić nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych!? W jego wnętrzu znajduje się m.in. naturalny węgiel aktywny, dzięki czemu zawsze możesz liczyć na bezpieczne oczyszczenie wody kranowej. W jaki sposób? Filtr do dzbanka usuwa m.in. nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, ale to nie wszystko! W Dzbanku Crystal możesz również zainstalować inne rozwiązania. Poznaj filtry pasujące do Dzbanka Crystal:
- Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i zmiękcza ją)
- Filtr Alkaliczny Ph+ Classic (podwyższa pH wody i sprawia, że woda staje się alkaliczna)
- Filtr Magnezowy Mg+ Classic (poprawia smak wody i wzbogaca wodę kranową w magnez)
- Filtr AGD+ Classic (zmiękcza wyjątkowo twardą wodę kranową)

Przekonały cię powyższe argumenty i chcesz kupić dzbanek Crystal lub filtr do dzbanka? Wpisz w wyszukiwarce filtr węglowy do wody dzbanek lub wejdź bezpośrednio na stronę producenta dafi.pl.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku