Hotel SPA kojarzy się zazwyczaj jako miejsce luksusowe. Rzeczywiście takie punkty wypoczynkowe proponują gościom wypoczynek w wysokim standardzie, ale poza tym są to miejsca bardzo rodzinne i dostosowane do gości w każdym wieku. Sprawdź, dlaczego warto wybrać się do hotelu SPA z całą rodziną

Hotel SPA kojarzy się zazwyczaj jako miejsce luksusowe. Rzeczywiście takie punkty wypoczynkowe proponują gościom wypoczynek w wysokim standardzie, ale poza tym są to miejsca bardzo rodzinne i dostosowane do gości w każdym wieku. Sprawdź, dlaczego warto wybrać się do hotelu SPA z całą rodziną.

Otoczenie sprzyjające odpoczynkowi

Bardzo często kurorty SPA usytuowane są w malowniczych miejscach wśród zieleni i pięknych krajobrazów. Hotele znajdują się z dala od zgiełku i hałasu. Ulokowanie kompleksu sprzyja wyciszeniu i zapomnieniu o codziennych troskach. Przykładowo, hotel Ustka Dolina Charlotty ulokowany jest 10 km od Słupska w sercu urokliwej doliny. Resort zajmuje 120 ha i obejmuje m.in. hotel, Spa Bali Hai, strefę Wellness i Rock Pub. Wokół znajduje się mnóstwo zieleni, lasy i jezioro. Jest to idealne miejsce na zaczerpnięcie świeżego powietrza i relaks.

Miejsca zabaw dla dzieci

Hotele SPA dbają o gości w każdym wieku, wiele kurortów przygotowuje specjalne atrakcje dla najmłodszych. Bardzo często to właśnie dzieci są najbardziej wymagającymi gośćmi, dlatego resorty aranżują przestrzeń dla małych wczasowiczów. Hotel rodzinny powinien mieć plac zabaw, boiska do gry w siatkówkę, piłkę nożną, wypożyczalnię rowerów. W Dolinie Charlotty na dzieci czeka Zoo, fokarium, Kraina Bajek, wodne Zoo Safari i przestrzeń do zabaw w hotelu. Resorty przyjazne rodzinom z dziećmi powinny umożliwić wypożyczenie elektronicznej niani, termometru i apteczki. Ponad to, na gości powinno czekać specjalne menu dla dzieci, jednorazowe śliniaki dla najmłodszych, krzesełko do karmienia, możliwość podgrzania butelki. Hotele SPA przystosowane do wizyt najmłodszych proponują wiele udogodnień w strefie wellness np. brodzik dla dzieci, pieluchomajtki i rękawki do pływania.

Atrakcje dla dorosłych

Rodzinne hotele SPA dbają o dzieci i ich rodziców. Podczas gdy pociechy spędzają czas na placu zabaw albo biorą udział w zajęciach z animatorem, rodzice mogą skorzystać ze strefy wellness, masażów, siłowni, sali fitness albo wypożyczyć rower. Hotele SPA są fantastycznie zorganizowane. Rodzice nie muszą ciągle spędzać czasu z dziećmi. Wykwalifikowany personel może zająć się pociechami. Bogata oferta usług pozwala wypocząć i dzieciom i dorosłym. Hotel SPA jest idealnym miejscem na rodzinny weekend i odpoczynek od codzienności.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku