Z czasem namiętność zaczyna słabnąć. Po kilku latach związku trzeba się dużo bardziej starać o uwagę swojego partnera niż na początku. Między innymi dlatego stroje erotyczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jak dobrać taki, który z pewnością sprawi, że druga połówka od razu nabierze ochoty na chwile tylko we dwoje?


Odgrywanie ról

 

Stanie się na jeden wieczór kimś zupełnie innym może okazać się niezwykle ekscytującym doświadczeniem. Potrafią w tym pomóc stroje erotyczne, które w kilka minut zamienią swoją właścicielkę w:

  • niegrzeczną uczennicę,

  • seksowną sekretarkę,

  • gorącą diablicę,

  • pomocnicę świętego Mikołaja,

  • roznegliżowaną policjantkę,

  • pociągającą pielęgniarkę.

 

Nie są to oczywiście wszystkie opcje. Jest tak dużo rozmaitych możliwości, że nie sposób się znudzić tego typu zabawami. Niezwykle bogata oferta strojów erotycznych znajduje się chociażby w sklepie internetowym Kontri.pl. Część kobiet może się wstydzić kupowania takich produktów w sklepie stacjonarnym, więc zakupy przez Internet będą w tego typu przypadkach idealnym rozwiązaniem. Istnieje możliwość zamówienia paczki nie tylko do domu, ale też do jednego z wielu punktów odbioru lub paczkomatu, co sprawia, że mąż na pewno nie zerknie do środka z ciekawości. Element zaskoczenia jest bowiem bardzo ważny i jeszcze bardziej zwiększa ekscytację.

 

Spełnianie swoich fantazji

 

Nie każda kobieta ma odwagę porozmawiać ze swoim partnerem o wszystkich posiadanych upodobaniach. Stroje erotyczne mogą zasygnalizować pewne potrzeby bez użycia słów. Jeżeli przykładowo pragnie się nieco ostrzejszego seksu, powinno się kupić coś, co jednoznacznie kojarzy się z tego typu praktykami. Mowa tu między innymi o maskach, obrożach lub uprzężach. Prezentują się bardzo seksownie, zwłaszcza w zestawieniu z pończochami i szpilkami. Jeżeli pragnie się zwrócić większą uwagę na swoje piersi, idealnym rozwiązaniem będą nakładki na sutki. Występują w rozmaitych kolorach, często są także ozdobione w specjalny sposób, na przykład z użyciem cyrkonii. Dzięki strojom erotycznym powstaje możliwość podniesienia swojej pewności siebie, co pozytywnie wpłynie na libido. Prezentują się bowiem bardzo seksownie i podkreślają wszystkie zalety sylwetki. Warto oczywiście uwzględnić przy zakupie posiadany kształt ciała oraz zdecydować się na właściwy rozmiar. Można je kupować razem z rozmaitymi akcesoriami, takimi jak packi, kajdanki, pejcze, czy też opaski na oczy. Pomoże to jeszcze bardziej urozmaicić seks i dodatkowo zaskoczyć swojego partnera.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku