Chcesz uchodzić za osobę zadbaną. Dbasz o manicure, pedicure i dokładną depilację. Zdarza Ci się również korzystać z masażu. Niestety z jedną sprawą nie możesz sobie poradzić. Mimo wszelkich Twoich starań, Twoją twarz pokrywa mało estetyczny trądzik. Marzysz o tym, by pozbyć się go raz na zawsze. Jednak dostępne na rynku maści, kremy i żele nie przynoszą żadnego efektu. 

Możesz mieć piękną, gładką i zdrową skórę. Wystarczy umówić się na spotkanie w profesjonalnym salonie kosmetycznym we Wrocławiu. Nie wiesz, jak może Ci pomóc dobra kosmetyczka? Przekonaj się, co oferuje osobom, które zmagają się z podobnym problemem. A przy okazji sprawdź, na jakie efekty możesz liczyć.

Oczyszczanie wodorowe w gabinecie kosmetycznym we Wrocławiu. 

Za trądzik u osób młodych odpowiadają zazwyczaj zmiany hormonalne lub zaburzona praca gruczołów łojowych. Zadbana skóra dorosłego człowieka nie powinna wykazywać tendencji do powstawania trądziku. Brzmi to pięknie w teorii. Niestety w czasach współczesnych często zmuszeni jesteśmy żyć w stresie i trudno nam zadbać o odpowiednią dietę.

Wymienione wyżej czynniki wpływają na zwiększenie ilości wolnych rodników w organizmie. Przyspieszają one proces starzenia się skóry. Mogą również wywoływać zmiany trądzikowe. Jeśli ropa zbiera się przy tym w zaczopowanych martwymi fragmentami naskórka porach skóry, pomocne okaże się oczyszczanie wodorowe.

Kosmetyczka może również wykonać zabieg Oxygenatic TRIO. Na czym on polega?

Zabieg ten również pomaga w walce z wolnymi rodnikami. Sposób jego wykonania jest jednak nieco inny. Z początku skóra jest pokrywana aktywatorem, który pobudza w niej mikrokrążenie. Etap ten można uznać za przygotowanie skóry do współpracy z kolejnym preparatem, które wykazuje silne działanie detoksykacyjne

Na koniec kosmetyczka nałoży na Twoją twarz serum regeneracyjne. W ten sposób w salonie kosmetycznym we Wrocławiu nie tylko oczyścisz swoją twarz z trądziku, ale również wyrównasz koloryt cery oraz dodasz jej blasku.

Peeling PCA. Chcesz działać łagodniej? Zdecyduj się na delikatny zabieg kosmetyczny.

Wizyty u kosmetologa boją się najbardziej osoby, które mają wyjątkowo wrażliwą skórę. Z jednej strony mają świadomość, że oddają się w ręce fachowca. Z drugiej jest dla nich jasne, że najdrobniejszy błąd w sztuce może spowodować efekt przeciwny do zamierzonego. 

Całe szczęście istnieją łagodne kosmetyki peelingujące, które wykazują działanie pielęgnacyjne. W ten właśnie sposób działa peeling PCA. Można go stosować u osób zmagających się z trądzikiem różowatym lub przebarwieniami skórnymi spowodowanymi nadmierną ekspozycją na promienie UVA i UVB.

Salon kosmetyczny Wrocław. Profesjonalny sprzęt do badania stanu skóry.

Aby skutecznie pomóc skórze, trzeba ją uprzednio zdiagnozować. White Magic Clinic to salon kosmetyczny we Wrocławiu, który dysponuje profesjonalnym sprzętem do analizy kondycji skóry poprzez skanowanie jej w kilku płaszczyznach oraz obrazowanie multispektralne. Urządzenie umożliwia precyzyjny dobór rozwiązań do rzeczywistych problemów, z jakimi zmaga się Twoja cera. 

Diagnoza za pomocą urządzenia MULTISCAN jest dodawana gratis do każdego zabiegu dostępnego w salonie urody. Z tego względu warto zapisać się na wizytę już teraz, by otrzymać indywidualny plan działania prowadzący do upragnionych efektów.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Szkolenie psa
zabiegi kosmetyczne

Wersja do druku