Spędzając aktywnie czas w otoczeniu natury, niezależnie od pory roku potrzebna nam wysokiej jakości odzież, która sprosta największym wymaganiom. Warto jednak pamiętać, że konkretna aktywność może stać się nie tylko hobby, ale i stylem życia. Właśnie słowo „styl” jest tu kluczem. Wyróżniamy się, mamy konkretne upodobania i chcemy wyrażać siebie również poprzez ubiór. Standardowa odzież narciarska czy snowbordowa często nie spełnia oczekiwań w tej kwestii. Okazuje się jednak, że może być inaczej. Chcemy zwrócić waszą uwagę na wyjątkową polską markę odzieżową ZIMNO.

Jakość i styl mogą iść w parze

Gdy chodzimy po górach, jeździmy na rowerach czy biwakujemy nad jeziorem nasza odzież musi być odporna na działanie czynników atmosferycznych i zapewniać nam pełen komfort cieplny. Czy to jednak oznacza, że wszyscy musimy wyglądać tak samo i chodzić w nudnych seryjnie produkowanych ciuchach? Oczywiście że nie! Możemy wyrażać siebie i pokazywać swój indywidualny styl, a jednocześnie cieszyć się dobrym wykonaniem, wysokiej klasy materiałem oraz funkcjonalnością poszczególnych części garderoby. Właśnie to zapewnia nam marka ZIMNO.

Co możemy kupić w ofercie marki?

Marka ZIMNO oferuje krótkie i długie bluzy damskie oraz męskie, czapki, dresy, ale także kurtki i gogle. Co niezwykle istotne asortyment produkowany jest w Polsce i wytwarzany z polskich materiałów z zachowaniem najwyższej jakości. Ich twórcy każdy model produkują najpierw w formie prototypu i testują w trudnych, górskich warunkach, aby zapewnić swoim klientom pełne zadowolenie z oferowanego towaru. Projekty tworzone są w taki sposób, aby pod względem stylu idealnie wpisywały się w aktywny tryb życia.

Jeśli więc zależy nam na zachowaniu stylu, chcemy wyglądać modnie i wyrażać siebie w czasie szusowania po stokach czy górskiej wędrówki, to z pewnością warto postawić na tę wyjątkową na polskim rynku markę odzieżową. Dodatkowo z ZIMNO, z pewnością zawsze będzie nam ciepło.

Bluzy damskie dla kogo?

Kobiety szczególnie dbają o swój wygląd i styl. Ubrania marki pozwolą im na wyrażenie siebie nawet w warunkach, które dotąd wydawały się niesprzyjające w tej dziedzinie. Mogą z powodzeniem wybierać spośród długich, jak i krótkich bluz i na pewno nie zmarzną, gdy wycieczka się przedłuży lub gdy pod namiotem wieczorem zrobi się chłodniej. A co równie ważne cały czas będą prezentować się świetnie i stylowo. Można więc powiedzieć, że marka spełnia oczekiwania współczesnej wymagającej klientki, choć również klienta.

Co ich wyróżnia?

Warto również bliżej przyjrzeć się twórcom marki ZIMNO. Są to osoby nastawione na aktywny tryb życia, posiadające pozytywną zajawkę do uprawiania konkretnych dyscyplin sportowych. Można więc śmiało powiedzieć, że marka powstała z potrzeby poszukiwania tego, czego sami potrzebowali. Pasja, to słowo idealnie oddaje ich naturę, zarówno w codziennych aktywnościach, w uprawianych sportach oraz w biznesie. Pamiętajmy, że to właśnie z pasji rodzą się największe i najpiękniejsze rzeczy.

Jak sami o sobie piszą „ZIMNO to nie tylko ubrania. To styl życia.” Owszem tak właśnie ma być nie tylko z tym co robimy na co dzień, ale również z tym co na sobie i w jaki sposób nosimy. Kto wie, może sceptykom te komfortowe ubrania pozwolą polubić długie górskie wycieczki czy białe szaleństwo? Z pewnością jest to możliwe.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku