Próbowałaś już wszystkiego – diety Dukana, diety Dąbrowskiej, diety keto i weganizmu. Tniesz kalorie, uważasz na to, co jesz, dbasz o regularną aktywność fizyczną, a waga ani drgnie? Być może tym, czego potrzebujesz, jest spalacz tłuszczu. Czym są spalacze tłuszczu i które przynoszą spektakularne efekty?

Zrzucenie zbędnych kilogramów to marzenie wielu z nas. Jednak każda osoba, która kiedykolwiek próbowała pozbyć się niechcianego tłuszczyku, wie, jak trudne to zadanie. Często predyspozycje genetyczne, przechodzone choroby czy przyjmowane leki bardzo utrudniają walkę o smukłą sylwetkę a ciało nie chce z nami współpracować. Istnieją jednak rozwiązania, które właściwie zastosowane i połączone z dietą, mogą przynieść spektakularne efekty.

Co to są spalacze tłuszczu?

Spalacze tłuszczu to suplementy diety, które wpływają na przyspieszenie metabolizmu. Niestety, zachodzący maturalnie metabolizm jest to zwykle powolny proces i często zaburzony (np. u osób z endomorficzną budową ciała). Dlatego też spalanie tłuszczu zachodzi tak powoli. Spalacze tłuszczu działają termogenicznie – zwiększają temperaturę ciała, przez co organizm zużywa więcej energii, czego widocznym efektem jest utrata tkanki tłuszczowej. Spalaczy tłuszczu nie należy traktować jako magicznej tabletki, która w cudowny sposób odejmie nam kilogramów, jednak używane zgodnie z zaleceniami mogą w znaczny stopniu ułatwić redukcję tłuszczu.

Redin – nowy spalacz tłuszczu

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele preparatów należących do powyższej kategorii. Nowością jest spalacz tłuszczu Redin, który wykazuje niespotykane wcześniej w spalaczach właściwości. Redin zawiera ok. 20 naturalnych składników pochodzenia roślinnego, które wspierają metabolizm. Należą do nich między innymi: ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego, biotyna, witamina B6 i B12, kwas pantotenowy, niacyna, tiamina. Poza efektywnym spalaniem tłuszczu, po zażywaniu preparatu Redin możemy się spodziewać poprawy kondycji włosów, paznokci i skóry (dzięki zawartej w preparacie biotynie) i zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia (dzięki witaminie B6, ryboflawinie, ekstraktu z żeń-szenia koreańskiego).

Czy spalacz tłuszczu Redin jest bezpieczny?

Spalacz tłuszczu Redin składa się głównie z naturalnych ekstraktów roślinnych i jako taki jest bezpieczny. Nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące leki nasenne, uspokajające i przeciwpadaczkowe. Nie powinien być też stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także dzieci i młodzież do 16 r.ż. Produkt nie jest również zalecany osobom cierpiącym na choroby układu krążenia, nadciśnienie, a także nadwrażliwym na kofeinę.

Czy przyjmując spalacz tłuszczu konieczne jest przejście na dietę?

Podkreślamy raz jeszcze – żaden spalacz tłuszczu nie jest magicznym preparatem (bo takie nie istnieją!), który spowoduje samoczynną utratę wagi bez cienia współpracy ze strony osoby, która go zażywa. Do właściwego działania każdego spalacza tłuszczu niezbędna jest dobrze dobrana dieta i aktywność fizyczna.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku